Uwaga kierowcy! Na skrzyżowaniu ulic Stalmacha i Harcerskiej zapadła się jezdnia

14

Kierowcy poinformowali nas o zapadlisku na skrzyżowaniu ulic Stalmacha z Harcerską w Śródmieściu Kędzierzyna-Koźla.

Skrzyżowanie w ostatnim czasie jest bardziej obciążone. Po zamknięciu ze względu na przebudowę alei Jana Pawła II i ulicy Wojska Polskiego prowadzi tędy objazd.

We wtorek na samym środku skrzyżowania zapadła się jezdnia. Pod asfaltem jest pusta przestrzeń. Być może grunt został podmyty.

Uszkodzenie zostało prowizorycznie oznaczone przez straż miejską. Najlepiej szeroko je omijać, gdyż nie można wykluczyć, że zapadlisko będzie się rozszerzać.

14 KOMENTARZE

 1. Typowe jak na nasze warunki wsadzą coś tam i oznaczenie drogowe no i omijać szerokim łukiem bo może się coś stać . Tam w trybie natychmiastowym k…a powinna wkroczyć firma rozkopać określić przyczynę naprawić i zakopać !!!!! a tu co ? wiocha PL

 2. Nie do pomyślenia w normalnym kraju. Zabezpieczenie prowizoryczne. Od razu ekipa „dupa w troki” z kierownikiem na czele i naprawa.

 3. Gdzie są służby utrzymania dróg w mieście
  Brakuje tylko tego żeby wpadł tam autobus byle by był pusty
  Cały ruch z miasta idzie tamtędy
  DO ROBOTY NIEROBY

 4. Miasta możliwości- gałąź, taśma i cyk zrobione szybkie, tanie i PEWNE zabezpieczenie. Trzeci świat ma lepsze drogi. Może dlatego, że nie ma Straży Wiejskiej…,

 5. Proszę nie obrażać ludzi z wioski bo my mamy kulturę bycia,zacznijmy się w końcu szanować,a co do tego oznakowania to na wsi każdy w domu ma jakieś oryginalne zabezpieczenia takich miejsc,bo dla nas drogówka nie ma czasu,a wy w mieście co, nie możecie dupy ruszyć i coś zrobić żeby wyglądało profesjonalnie?

 6. Dzisiaj stoją dodatkowo dwa słupki w ostrzegawczych kolorach haha :) A co do policji – to przecież prawie wszyscy są na L4.

Skomentuj