Utrudnienia na obwodnicy. Ciężarówka przewróciła się na ostrym zakręcie. ZDJĘCIA

20

Spore utrudnienia na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Po godzinie 17 na ostrym zakręcie przy osiedlu Piastów wywróciła się ciężarówka.

Pojazd znajduje się na nitce prowadzącej od osiedla Piastów w kierunku Koźla. Na miejscu zdarzenia pracuje kilka zastępów straży pożarnej oraz policja. W miejscu, w którym doszło do zdarzenia droga jest zwężona do jednego pasa. Kierowca nie odniósł obrażeń, opuścił pojazd o własnych siłach.

Należy spodziewać się jednak większych utrudnień. Konieczne będzie wyładowanie towaru z naczepy pojazdu i jego załadowanie na inny pojazd oraz postawienie na koła i usunięcie samej ciężarówki.

20 KOMENTARZE

  1. A czy ktoś w tym dziwnym mieście/państwie, użyje swojej inteligencji i postawi tam fotoradar lub nawet atrapę radaru z mrugającą diodą lub taki „radarek” wyświetlający szybkość: za szybko, to na czerwono, szybkość właściwa i świeci na zielono ? Można by też pomyśleć o rondzie, które byłoby łącznikiem z nową nitką obwodnicy.

    • Z tego co pamiętam, rondo w tym miejscu będzie. Zresztą ten zakręt jest tak „dziwnie” ostry, bo od dawna był przewidziany jako miejsce, gdzie obwodnica będzie dalej biegła w kierunku wschodnim.

Skomentuj