piątek, 29 marca 2024 11:44

Utrudnienia na linii kolejowej do Nysy. Na części kursów pociągi zastąpiono autobusami

W związku z kłopotami technicznymi, podróżnik wprowadził autobusową komunikację zastępczą dla trzech kursów na trasie Kędzierzyn-Koźle - Nysa.

Autobusy zastąpią dwa poranne pociągi z Nysy do Kędzierzyna-Koźla (odjeżdżające o 4 i 5:59) oraz skład jadący w kierunku przeciwnym, który wyjeżdża na trasę o 5:54. Przewoźnik nie podaje dokładnej przyczyny zmian, tłumacząc je "przyczynami technicznymi". Zmiany mają obowiązywać do odwołania.

- Podróżni mogą uzyskać informację o Autobusowej Komunikacji Zastępczej pod numerem telefonu 601 382 769. Informujemy, że w autobusach Komunikacji Zastępczej nie ma możliwości przewozu rowerów. Za utrudnienia przepraszamy - przekazuje w komunikacie Polregio.

Tlenek 13.03.2023 20:46
Ty szczytujesz kilka razy dziennie z tego co widać. Nie służy ci ten azot. Chyba pomyliłeś fora pędraku albo zabłądziłeś. Nie potrafisz spłodzić nic o meczu to tak pierdzisz od rzeczy i nic z tego nie wynika. Przestań za klauna robić.

Ermgarda 13.03.2023 13:11
Żarty sobie robisz z gawiedzi, czy może byłaś po flaszce na meczu? Chyba spektakle ci się pomyliły. Jak może mecz być świetny jak się dostaje taki łomot. O jakiej walce piszesz? Może spałaś na tym meczu. Po prostu wystarczyło wpuścić rezerwy. Efekt by był identyczny ale bez takiego obciachu.

Z nickiem 13.03.2023 13:03
Co ci jest?

Bez nicka 13.03.2023 06:14
ZAKSA to nie kędzierzynianie. I tak mi szkoda że aż wcale.

Bożena 12.03.2023 22:43
Nie ładnie , nie ładnie.... Niewygodne komentarze widze że usuwane mimo że nic złego nie napisalam , a jedynie skrytykowalam naglówek i pogratulowalam naszym siatkarzom bo kibicem sie jest nie tylko przy wygranym meczu !

Azotek 12.03.2023 21:59
Grafoman "Zaksa"od tego pisania dostaje orgazmu i tak co tydzień,czasami kilka razy w tygodniu,zazdroszczę witalności😱

Bożena 12.03.2023 20:46
"Fatalny mecz" ?! Co to ma być za nagłówek ! Mecz był świetny , nasi Panowie z Zaksy dali z siebie zapewne wszystko co mogli ! No niestety nie udało się , ale muszą czasem dać wygrać innym drużynom! A no tak bo pseudokibice (hejterzy) jak Zaksa wygrywa to jest ok ale jak nie to jest beeee... Dla mnie zawsze są nr 1 bez względu na wynik ! Tak więc: Siatkarze Zaksy ~chłopaki ~ Mecz był świetny ! Wy byliście świetni !!! Gratuluje i dziękuje za te walke , i tak jesteście najlepsi ! Pozdrawiam was Bożena

On 12.03.2023 16:54
Coś bardzo delikatny ten tytuł. Powinno być - ZAKSA skompromitowała się w po bardzo słabym meczu z jedną ze słabszych drużyn w lidze! Teraz jeszcze tylko przegrana 3:1 lub 3:0 z Włochami i spokój. Inna sprawa że poza jedym środkowym nie mamy ani jednego zmienika na poziomie.

🇨🇵 ZAKSA 🇨🇵 12.03.2023 16:42
Nie wiem po co wychodzić na taki mecz w podstawowym składzie. Albo się wtedy sprężają i szybko go kończą, zdobywając trzy punkty albo daje się pograć rezerwowym. Oddali skrze większość punktów swoimi błędami w pierwszej połowie tego seta. Walili po autach albo przez źle przyjmowali. Znowu chyba docisnęli na jakiejś siłowni przed LM, bo raz grają dobrze, po czym w kolejnym meczu zapominają jak się gra. W drugiej części seta trochę się ogarnęli i zaczęli odrabiać straty ale jak tracili już osiem punktów to potem nie dziwne, że set jest w plecy. Doszli pszczoły na dwa punkty i znowu zaczął się cyrk. Chyba, że mają w planie trening trzysetowy niezależnie od wyniku. W drugim secie znowu zaczęli od straty punktów. Same błędy od początku jak wcześniej. Trochę wstyd tak grać, patrząc na ostatnie wyczyny Skry w lidze, gdzie dostawała łomot ze zdecydowanie słabszymi zespołami. Dlatego jak Kozły są po cięższym treningu to powinny grać rezerwy. Tracą niepotrzebnie siły a wynik i tak jest niekorzystny. Jaki to ma sens. To są jakieś kpiny. W trzecim secie ciąg dalszy tej żenady. A trener patrzy jak sroka w gnat, zamiast wpuścić rezerwy i zaoszczędzić dalszego wstydu kibicom. Przynajmniej by sobie pograli na dłuższym dystansie, żeby być w rytmie meczowym. Powinni ludziom zwracać za bilety przy wyjściu za te popisy. Po co była ta szopka z podstawowymi zawodnikami od początku. Dostać do jajka w takim składzie ze Skrą to obciach. Jak zawalą mecz z Trentino, kosztem tego meczu, w którym nie ugrali trzech punktów, to będzie kompromitacja jeśli chodzi o przygotowania. Jak awansują do półfinału to można o tym meczu zapomnieć i wtedy wiadomo, że się szykowali na Włochów. Kurs na Zaksę przed meczem był ok. 1.10 na Skrę 6.50. Tacy fachowcy od typowania a nie przewidzieli, że właśnie tak może wyglądać ten spektakl. Sporo ludzi się obłowiło pewnie. Szkoda nawet tego meczu a raczej treningu dokładniej analizować, więc poprzestanę na tym krótkim wywodzie.

Set i mecz 12.03.2023 16:33
...falowanie i spadanie,falowanie i spadanie...(Kora-Maanam)tak gra Zaksa w rozgrywkach PLS !!!