Uszkodzone barierki pod wiaduktem kolejowym w centrum. Wandali nagrał miejski monitoring

19

Nieznani sprawcy uszkodzili ekrany w barierkach oddzielających chodnik od drogi pod wiaduktem kolejowym pomiędzy ulicą Kozielską i aleją Jana Pawła II.

To kolejny przypadek uszkodzenia poliwęglanowych ekranów w barierkach. Kilka dni temu doszło do dewastacji, a dzisiaj wykonawcy naprawiają zniszczenia. Część chodnika została wyłączona z ruchu.

Sprawa została zgłoszona do urzędu miasta. Jak wynika z uzyskanych informacji, sprawcy zniszczeń zostali nagrani przez kamery miejskiego monitoringu. Policjanci otrzymali nagranie wandalizmu i teraz ustalają sprawców.

19 KOMENTARZE

 1. Kiedy p.Prezydent „Miasta Możliwości”zrealizuje swoje (dwukrotnie!)obietnice wydrążenia dwóch tuneli pod nasypem kolejowym,dla bezpieczeństwa rowerzystów i kierowców którzy muszą przejechać pod wiaduktem na Pogorzelec,czyżby temat „tunelu”był nr.1 w kampanii wyborczej p.Prezydent S.Nowosielskiej lub innego kandydata na urząd Prezydenta Miasta Możliwości?

  • Do @Nirvana. Te obiecanki z drążeniem nowych tuneli są już dawno NIEAKTUALNE 😕
   Lepszym rozwiązaniem ukochanej władzuni (wzorem Warszawki Czajkowskiego), jest zwężanie ulic 😆

   Dzięki temu jak „wymyślili” owi geniusze z PełO, ruch w mieście jest bardziej płynny, szybki, ni ma ŻADNYCH korków !!!!!
   I oczywiście kierowcy są NAD wyraz szczęśliwi 🥴
   Przez delikatność nie będę cytował tych wyrazów, bo cenzura mi nie przepuści 😉

   A poza tym – było a nie jest, nie pisze się w rejestr😆
   Co inaczej nazywane jest – obiecanki CACANKI, a głupiemu radość 🙄

   A jeszcze INACZEJ mówiąc:
   Te obiecywane przed wyborami tunele, tubylcza ludzkość zobaczy jak świnia niebo 🤗
   Z powodu TRUDNOŚCI obiektywnych 😎

    • Hmmmmm 😕 Widocznie PiS-iory PO-słuchali się Czajkowskiego -prezia Warszawy (cymbał sam siebie określa jako „dupiarz), który przeca wyraźnie obznajmił tubylczej ludzkości w Polin: 🥴
     – PO co nam jakiś durny CPK? Skoro w Berlinie już są większe i lepsze lotniska!!.😁

     A stocznie też słusznie PełO zlikwidowało!👍 Przeca w Hamburgu tysz są większe i lepszejsze stocznie. 😆 W dodatku nemeckie🤗

     Co PRAWDA folksdojcz zwany karaluchem czy też rudym Waranem z Comod’ą – PO-dobno chciał ściągnąć do Polski jakiegoś forsiastego inwestora z Kataru żeby zrobił nam jakieś stocznie 🤣

     Ale skończyło się na INNYM chceniu forsy 😛
     Gdyż Rudy Waran z Comod’ą PO-ściągał tylko jakieś Komody do Brukseli, żeby mądrzej wyglądać – jako król Europy 😆
     Chociaż został TYLKO szatniarzem Junkersa 😂

     I OCZYWIŚCIE słynnym w świecie PO-klepywanym PO-pychadłem unijnym 👍👏
     Głównie PO-pychadłem Angeli oraz KAŻDEGO Niemca, który tylko głośniej krzyknął na szatniarza.🥴

     Chociaż przyznaję, że rudy folksdojcz zginął sporo forsy, za tak ostentacjną uniżoność i służalczość wobec Niemiec🙄
     Wzbudzając POdziw a NAWET zazdrość POdobnych mu rodzimych patriotów 😎

 2. Badziewie nie barierki, miały stare chroniły nawet przed samochodem, a nowe może byle pijak z buta rozwalić, a nawet człowiek przewracają się może wpaść na jezdnie. To jest bubel roku i powinien taki konkurs wygrać.

  • Tak. Powinny być metalowe. Najlepiej z tytanu i do tego najeżone od strony chodnika ostrymi jak zaraza kolcami, co by byle pijak z buta nie mógł rozwalić. A gdyby się już zdecydował (na rozwalanie z buta) to żeby mu te kolce w buta wlazły, a nawet w stopę.

 3. Po pierwsze kto wymyślił barierki z poliwęglanu w takim miejscu,takie coś to można sobie na działce zainstalować.Po drugie kto się na nie zgodził? Po trzecie po co nam ten monitoring? I tak nikomu nic nie udowodnią bo pewnie mieli kaptury założone – czemu niema obserwacji 24 godziny na dobę? Wtedy od razu powinien być wysłany patrol jakikolwiek kogokolwiek.Po czwarte gdzie te patrole? Jak my obywatele możemy mówić dobrze o Kędzierzyńskiej policji i straży miejskiej?? Panowie i panie nic nie robicie ,nigdzie was nie widać, ponoć macie pilnować porządku i prawa!!!!!?!w jakim mieście przyszło nam żyć ?po ente szanowna władzy naszego miasta wymiencie te barierki na wandalooporne i coś solidniejszego ,ona ma chronić przede wszystkim pieszego a taki plasticzek nie wytrzymuje ataku gówniarzy nie mówiąc jakby doszło do jakiegoś wypadku pod wiaduktem i w te super barierki przywaliło by auto -wtedy pieszy zamiast być chronionym jest wkomponowany w ścianę wiaduktu

 4. Mam pomysła. Jeden chodnik przeznaczyć wyłącznie dla pieszych a drugi wyłącznie dla rowerów. A w miejsce płyt poliwęglanowych wspawać płyty stalowe o grubości 3 mm. I gitara.

  • Lepiej nie bo te barierki to obciach na maks. Miasto powinno zrobić porządne, metalowe, albo betonowe. Chwalić to się potrafią, ale przyznać do błędu to już nie. Najwyższy czas na zmianę władzy.

 5. Barierki projektował jakiś księgowy. Badziewie, które chroni tylko przed ochlapaniem. Wstyd. To gów…. chyba było już pokazane na Joemonster.

  • Do @hehehe. Nie ważne kto projektował! 😕
   WAŻNE !!! że poszła na to spora kasa z kieszeni ludzkości miasteczka niemożliwości 🥴

   A jeszcze WAŻNIEJSZE jest to, ŻE znowu jakiemuś ZNAJOMKOWI królika – spuchło konto w banku. 😉

   No i prawdopodobnie – również nieco zgrubiał portfel jakiegoś decydenta 😎

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj