Uszkodził zaparkowany samochód i odjechał z miejsca kolizji. ZDJĘCIA

6

Niecodzienna kolizja na parkingu w Koźlu. Samochód dostawczy uderzył w zaparkowanego volkswagena passata, uszkadzając pojazd. Sprawca zdarzenia odjechał z miejsca kolizji, nie pozostawiając po sobie śladu.

Zdarzenie miało miejsce dziś między godziną 9 a 12 na parkingu przy ulicy Ignacego Łukasiewicza. Na właściciela volkswagena passata czekała przykra niespodzianka. Pojazd pozostawiony na parkingu został mocno uszkodzony. Wgniecenia na karoserii, wybite szyby oraz ustawienie pojazdu i ślady na asfalcie wskazywały na to, że w samochód uderzył inny pojazd. Po sprawcy zdarzenia nie było jednak śladu.

– W okolicy zainstalowanych jest kilka kamer, liczę więc na to, że szybko uda się ustalić sprawcę kolizji. Prawdopodobnie to biały mercedes, który stoczył się w tył pozostawiony na luzie – powiedział właściciel uszkodzonego pojazdu.

Wyjaśnieniem okoliczności stłuczki zajmują się funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

 

6 KOMENTARZE

  1. Droga „Martyno”, mój mąż był tym samochodem w pracy. A z pracy musiał wrócić dziś, do pracy musi jechać również jutro… czym? Chodzi o fakt ucieczki i zwyczajnej nieuczciwości wobec prawa i drugiego człowieka – tak się nie robi! Świadków prosimy o kontakt.

  2. To teraz Marta kupi nowe auto poszkodowanemu skoro taka jest bogata.
    A ten samochód nie jest o 90% lepszy od obecnie produkowanych tylko o 99%. :)

Skomentuj