Ustroiły najpiękniejsze choinki. Świąteczny konkurs starostwa powiatowego rozstrzygnięty

1

Agnieszka Rygiel, Katarzyna Blacharska i Joanna Kondracka mogą pochwalić się najpiękniej ustrojonymi choinkami. Dzisiaj w siedzibie starostwa powiatowego otrzymały nagrody za swoje niezwykłe świąteczne dzieła.

Organizatorem konkursu choinkowego jest starostwo powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu. Pod postem znalazło się ponad 200 zdjęć choinek.

Cieszę się, że zostałam wyróżniona, bo to mój tradycyjny sposób strojenia choinki. Od dwudziestu lat, co roku ubieram ją tak samo, nawet ozdoby wciąż są te same. Więc byłam w szoku, że ją doceniono – mówi laureatka trzeciego miejsca Joanna Kondracka.

– Moje dzieci wspólnie ze mną stroiły choinkę i to właśnie dlatego wyszła tak pięknie – zaznacza Katarzyna Blacharska, zdobywczyni drugiego miejsca.

Co roku ubieram inaczej choinkę, w tym roku postawiłam na złoto. Wyeliminowałam łańcuchy sztuczne, stawiając na rodzaj tiulu, który dodał objętości mojej choince. Zwieńczeniem zaś była gwiazda – mówi Agnieszka Rygiel, laureatka pierwszego miejsca.

Laureatki otrzymały nagrody w wysokości 500, 300 i 200 złotych. Sponsorem nagród w konkursie jest KAPADORA Sp. z o.o.

1 KOMENTARZ

  1. Ale p. starosta Masełko jest dziecinny. Poprzedniczka daremna.. Czy jest ktoś kto mądrze zacznie zarządzać ? Czy naprawdę nie macie w starostwie poważnych problemów i do tego nie macie na co wydawać społeczne pieniądze ?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj