Urząd Skarbowy zamknięty dla petentów. Kontakt tylko przez telefon lub drogą elektroniczną

8

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Kędzierzynie-Koźlu poinformował o zamknięciu placówki dla petentów do odwołania. Z pracownikami urzędu można kontaktować się drogą elektroniczną bądź przez telefon.

Pierwsza decyzja o wstrzymaniu bezpośrednich przyjęć petentów została podjęta 2 czerwca i miała obowiązywać do 5 czerwca. Dziś decyzją naczelnika, urząd został zamknięty na czas nieokreślony. Nie oznacza to jednak wstrzymania jego pracy.

Komunikat urzędu:

Ze względów bezpieczeństwa i w trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników, Urząd Skarbowy w Kędzierzynie-Koźlu jest nieczynny dla klientów do odwołania. W tym czasie z urzędem można kontaktować się w formie telefonicznej lub e-mailowej.

Dane kontaktowe urzędu są dostępne na stronie internetowej opolskie.kas.gov.pl w Aktualnościach lub w zakładce Dane teleadresowe.

Deklaracje, pisma i inne dokumenty w formie papierowej można złożyć do urny wystawionej przed budynkiem urzędu. Za utrudnienia przepraszamy.

8 KOMENTARZE

 1. Dlaczego naczelnik nie powie, ze ma pracownika z covid19 ?
  Urzad zdezynfekowano, ale ludzi nie da sie „odkazić”.
  Wszyscy normalnie pracują…. i roznoszą zarazki.

 2. To samo w UM K-Koźle zero kontroli np. Badanie temperatury itp
  ukrywano, wystąpił wysyp i teraz cisza. Ciekawe ile jeszcze jest takich miejsc bo nic się nie mówi o sklepach wielkopowierzchniowych , a wystarczy zobaczyć ile tam osób chodzi bez miseczek.

 3. Koronawirus w UM, przedszkolu, teraz US. Osoby zarażone zapewne kontaktowały się wcześniej z wieloma osobami, robiły zakupy, może korzystały z komunikacji miejskiej. Strach myśleć, jak bardzo mogła się już rozprzestrzenić epidemia na terenie naszego miasta :(

 4. Całe szczęście, że nie trzeba tam biegać co miesiąc z „papierami”!! Żal mi każdego, kto nie chce lub nie umie korzystać z komputera i internetu! ŚWIĘTY SPOKÓJ!!

 5. Caly ten civit sciema ktira dooriwadzila, do chaisu i nieszczesc. Przez rzad polsja wygkada jak wyglada. Ustny burdel. Komu spokoj i nirmalnosc niepadowala. Pytam komu.? Do ludzi wylaczcie telewizje a wlaczcie myslenie i popatrzcje wkoncu ze was wkrecili w klamstwo.

Skomentuj