Urząd miasta zapytał WIOŚ o stan wód na terenie Kędzierzyna-Koźla. Taką otrzymał odpowiedź

7

Zgodnie z zapowiedzią publikujemy odpowiedź Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Opolu w sprawie jakości wód w Kędzierzynie-Koźlu. Pismo jest reakcją na zapytanie władz miasta w związku z wprowadzeniem zakazu korzystania z odcinka Kanału Gliwickiego.

W dniu 6 września Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało do mieszkańców regionu alerty informujące o zakazie korzystania z wód Kanału Gliwickiego na odcinku od śluzy Rudziniec do śluzy Sławięcice. SMS nadany przez RCB nie określał czy korzystanie z wód Kanału Gliwickiego, Kłodnicy i Odry w pozostałych częściach miasta stanowi jakiekolwiek zagrożenie. Magistrat o doprecyzowanie tej kwestii zwrócił się do właściwej instytucji (czytaj więcej). Poniżej publikujemy otrzymaną odpowiedź:

7 KOMENTARZE

  1. Pytanie do dyrekcji WIOŚ. Czy pracują tylko w godz. 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku?
    Czy chronią środowisko również w godzinach popoudniowych i nocnych oraz czy pracują również w soboty i niedziele?
    Jeśli chronią środowisko tylko w godz. 7.00-15.00 w dni robocze to jest to wielka lipa a truciciele emitują i wylewają trucizny wtedy gdy nie są kontrolowani.

  2. W tym kraju bezprawia, złodziejstwa i samowoli, gdzie nikt za nic nie odpiwiada było jest i tak będzie, wętkarze wyłowią wraz ze strażakami truchło, a odpiwuedzialność jak zwykle się rozwodni

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj