Urząd miasta zaprezentuje koncepcję programową dla ulicy Osiedlowej. Zadanie wybrali sami mieszkańcy

1

Przed nami kolejne konsultacje w sprawie miejskich inwestycji. Tym razem do dyskusji zaproszeni są kłodniczanie. Podczas otwartego spotkania urzędnicy zaprezentują przygotowaną koncepcję programową dla ul. Osiedlowej.

O stworzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy tej drogi zabiegali sami mieszkańcy. Zadanie zostało wybrane do realizacji w ramach zeszłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Spotkanie w tej sprawie odbędzie się 29 czerwca (środa) o godz. 16.00 w siedzibie Rady Osiedla przy ul. Kłodnickiej 38A. Zainteresowani mieszkańcy z opracowaną koncepcją mogą zapoznać się już wcześniej. Wszystkie materiały dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle pod adresem: https://bip.kedzierzynkozle.pl/artykul/1420/23044/dokumentacja-projektowo-kosztorysowa-budowy-ul-osiedlowej-w-kedzierzynie-kozlu.

1 KOMENTARZ

  1. Co to za koncepcja? Pieniądze wyrzucone w błoto. Skoro ludzie zdecydowali już budować się na terenie zalewowym licząc że zbiornik Raciborz jest wystarczającym zabezpieczeniem, to dlaczego nikt nie wpadł na to aby zagospodarować cały tamtejszy teren, robiąc drogę aż do portowej czy Dunikowskiego. Jest głód działek budowlanych a teren między Kłodnicą a koźlem byłby pięknym osiedlem w centrum miasta.

Skomentuj