Urząd miasta wydaje zaświadczenia dla mieszkańców ogrzewających domy węglem

1

Gospodarstwa domowe z terenu Kędzierzyna-Koźla będą mogły dokonywać zakupu preferencyjnego węgla kamiennego za pośrednictwem wybranego podmiotu gospodarczego, po otrzymaniu zaświadczenia wydanego przez Prezydenta Miasta lub osobę przez niego upoważnioną.

Wniosek o wydanie zaświadczenia, sporządzony według wzoru zamieszczonego w załączniku można składać pisemnie pocztą, e-mailem lub osobiście w Urzędzie Miasta Kędzierzyn-Koźle, ul. Grzegorza Piramowicza 32. Informacji dodatkowych udziela Kierownik Wydziału Działalności Gospodarczej (pok. nr 137), tel.77 40 50 339, e-mail: dg@kedzierzynkozle.pl.

Uwaga! Wniosek o wydanie zaświadczenia może złożyć osoba fizyczna w gospodarstwie domowym z terenu gminy Kędzierzyn-Koźle, które nie nabyło węgla kamiennego na sezon grzewczy 2022-2023 w cenie niższej niż 2000 zł brutto za tonę. Każdy wniosek MUSI być podpisany!

Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej: https://bip.kedzierzynkozle.pl/artykul/83/23814/informacja-o-zakupie-preferencyjnym-wegla-kamiennego-przez-gospodarstwa-domowe-z-terenu-kedzierzyna-kozla

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj