Urząd miasta przygotowuje się do budowy nowej ulicy w Kłodnicy. Będzie spotkanie dla mieszkańców

4

Zdanie mieszkańców Kędzierzyna-Koźla, w sprawie planowanych inwestycji, jest bardzo ważne dla Magistratu. Jest to powód, dla którego przed rozpoczęciem robót zasięgana jest ich opinia. Tym razem urzędnicy chcieliby porozmawiać  na temat zakresu prac na ul. Błonie w Kłodnicy.

Spotkanie konsultacyjne w tej sprawie odbędzie się w siedzibie Rady Osiedla Kłodnica przy ul. Kłodnickiej 38a, które odbędzie się w dniu 24.08.2022 r. (środa)  o godzinie 16:00. Omówiona na nim zostanie koncepcja programowo-przestrzenna dla zadania „Dokumentacja projektowo-kosztorysowa budowy/przebudowy ul. Błonie w Kędzierzynie-Koźlu”. Zapoznać można się z nią już dzisiaj w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle pod poniższym adresem:

https://bip.kedzierzynkozle.pl/artykuly/1420/rok-2022

4 KOMENTARZE

  1. Dalej pytam dlaczego nie jest zrobi a pętla łącząca z Dunikowskiego? Ile pięknych działek i domów mogło by powstać w centralnej części k-k.

  2. Ciekaw jestem kiedy przyjdzie kolej na ulicę Szczęśliwą i Batorego (która od ponad dwudziestu lat czeka na drogę!!!).
    Czy na ul. Błonie mieszka jakiś lekarz albo radny?
    Przy okazji pozdrawiam radnych ze Sławięcic za nic nierobienie w w/w sprawie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj