Urząd miasta pozostaje otwarty dla mieszkańców, jednak najlepiej załatwiać sprawy zdalnie

3

Wprowadzone od 20 marca ogólnopolskie obostrzenia nie zaburzą funkcjonowania Urzędu Miasta. Magistrat cały czas pozostaje otwarty dla mieszkańców. Jednak w trosce o wspólne bezpieczeństwo, jeśli jest to możliwe zachęcamy do załatwiania swoich spraw za pośrednictwem telefonu, drogą elektroniczną lub pocztą. 

Podania, zgłoszenia, skargi, wnioski i petycje oraz inne oświadczenia lub dokumenty są przyjmowane za pośrednictwem poczty elektronicznej lub platformy ePUAP, zwykłej poczty lub po złożeniu osobiście przez interesanta do urny w pomieszczeniu recepcyjnym. Kontakt z urzędnikami możliwy jest także drogą telefoniczną. Pełen wykaz numerów do wszystkich komórek organizacyjnych można znaleźć na stronie internetowej gminy – przejdź.

Jednocześnie przypominamy, że we wszystkich budynkach Urzędu Miasta funkcjonują pomieszczenia recepcyjne ze stanowiskami obsługi interesanta, wyposażonymi w przezroczyste osłony. Należy jednak pamiętać o obowiązku zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki i zachowaniu bezpiecznej odległości.

3 KOMENTARZE

  1. A może tak urzędnicy Urzędu Miasta nie robili by zakupów w sklepie tylko online,oni boją się covid 19 w Urzędzie Miasta a w sklepach i galeriach dla urzędników Nie ma już wirusa Covid 19???

  2. Przecież gdzieś trzeba załapać co vida aby iść na zasłużony odpoczynek, mogą nauczyciele to mogą i urzędnicy. Święta się zbliżają, zakupy trzeba zrobić, dom na wiosnę ogarnąć i w ogródku porządki porobić a tu nic, tylko praca i praca.

Skomentuj