Urząd miasta będzie zamknięty do piątku. U jednego z pracowników podejrzewa się zakażenie koronawirusem

11

Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle (budynek główny przy ulicy Piramowicza) od dziś do piątku zostaje całkowicie zamknięty. U jednego z jego pracowników podejrzewa się zakażenie koronawirusem.

Komunikat urzędu:

W związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników, Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle zostaje całkowicie zamknięty do piątku (05.06).

Wszystkie czynności pracownicy będą wykonywać w trybie zdalnym. Możliwy jest kontakt telefoniczny i elektroniczny.

11 KOMENTARZE

  1. „nowa normalność”, rozmrażanie, tendencja spadkowa, wirus pod kontrolą, przedszkola są gotowe, mamy wystarczająco dużo respiratorów, tarcza działa, otwórzmy place zabaw i siłownie. Opolskie: przebadane 6000 mieszkańców, Śląskie: przebadane 60 000 mieszkańców…

      • Być może ten pan jest z wydziału smutku i rozpaczy. Może nie wiesz, że w województwie opolskim przebadano zaledwie siedem tysiące osób i są tylko 3 laboratoria aby je wykonać. Jesteśmy na ostatnim miejscu w Polsce jeśli chodzi o te sprawy. Czy Ci to coś mówi?!

      • Siła twoich argumentów poraża więc zakładam, iż jesteś wyborcą Andrzeja Trąby. Każdy kto ma odrobinę oleju w głowie rozumie, że Śląsk nie jest żadnym „ogniskiem” zawyżającym cudowne statystyki reszty kraju. Gdyby nasz sanepid postawił wymazobusy pod ZAK i wszystko inne na blachowni okazało by się nagle w telewizorze, że jest kolejne „zaskakujące” ognisko. To proste, nie ma badań to nie ma chorych. Proste, ale nie oczekuję, że to zrozumiesz…

  2. Do wyborow wszystko trzeba otworzyc, potem mozna wrocic do „obostrzen” wogole co to za slownictwo? co mi tu panstwopolskie imputuje!!

Skomentuj