Urodziny w Studio Fitness Wellfit. Zaproszenie na Dzień Otwarty

0

Wielkimi krokami zbliżają się kolejne urodziny Studio Fitness Wellfit. Na najbliższy poniedziałek 4 czerwca organizatorzy zaplanowali całą masę atrakcji. Impreza oraz specjalnie przygotowane na ten dzień zajęcia skierowane są do obecnych klubowiczów oraz do wszystkich osób, które chciałyby poznać klub i fantastyczną załogę studia Wellfit.

– Chcemy, aby tego dnia każdy mógł przyjść i poczuć wyjątkową atmosferę, jaka panuje w naszym klubie. Jesteśmy bardzo otwarci i przede wszystkim indywidualnie podchodzimy do celów i potrzeb każdego klienta. Mamy wspaniały kompetentny i wykwalifikowany zespół trenerów, który sprawia, że każdy uczestnik czuje się bezpiecznie na zajęciach – opowiada Aldona Cybulska, właścicielka klubu fitness.

– Zachęcamy, aby przyjść do nas w poniedziałek, obejrzeć nasze studio, porozmawiać z instruktorami oraz obecnymi klubowiczami, którzy są i będą dla nas najważniejszymi osobami w naszym studio – dodaje Aldona Cybulska.

Organizatorzy zadbali, żeby oprócz imprezy urodzinowej i tradycyjnego tortu nie zabrakło ciekawych zajęć. Dokładny rozkład dnia znajdziecie na plakacie, a na wyróżnienie na pewno zasługują zajęcia z Darkiem Madejem – międzynarodowym prezenterem fitness, instruktorem i trenerem personalnym, który zwyciężył w wielu zagranicznych i krajowych konkursach młodych talentów sceny fitness.

Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny. W przypadku chęci udziału w zajęciach organizatorzy proszą o zapisy osobiście w klubie, bądź pod numerem telefonu 506510111.

Skomentuj