Urodzinowa gala INFINITI Fitness Club. Właściciele dziękowali klubowiczom, a klubowicze trenerom

1

W miniony piątek w hotelu Solidaris na kolejnych urodzinach największego studia fitness w regionie spotkali się jego klubowicze. Gości powitał Lukas Cibis, manager INFINITI, dziękując za obecność oraz za wspólne tworzenie pozytywnej atmosfery w klubie.

Tradycyjnie głównym punktem programu była uroczysta gala, podczas której organizatorzy wyróżnili dziesięcioro klubowiczów. Każdy z laureatów otrzymał wartościowe upominki od partnerów INFINITI.

Urodzinowa impreza jest organizowana od kilku lat. – To forma podziękowania dla naszych klientów – podkreśla Lukas Cibis. Laureatów spośród klientów klubu wybierał zespół pracowników i trenerów.

Gromkimi brawami przywitano Małgorzatę Stawinogę, która otrzymała nominację w kategorii „Tytan Pracy”. Lata ćwiczeń i obowiązkowe wizyty na zajęciach prawie każdego dnia w pełni uzasadniły ten wybór.

– Ewa Romanowska, która otrzymała statuetkę w kategorii „Królowa Szpilek”, to także osoba, która jest z nami prawie od początku i uczęszcza na najróżniejsze zajęcia, łącznie ze sztukami walki. To kategoria stworzona z myślą o Ewie, ponieważ bardzo często przychodzi do klubu w szpilkach – dodaje z uśmiechem Lukas Cibis.

Nagrody trafiły także do stałych bywalców. „Prawie domownik” to kategoria, w której zwyciężył Tomasz Budyński od lat związany z INFINITI, spędzający prawie każdą wolną chwilę w klubie. Andrzej Karbowniczak – czyli „Poranny Ptaszek” – to osoba, która od dobrych kilku lat swój dzień rozpoczyna zawsze od porannej wizyty na siłowni. Andrzej Karbowniczak.

– W tamtym roku otrzymałem nominację, w tym znowu, więc nie zrezygnuję chyba już z tego INFINITI, do końca życia będę tam chodził! – cieszył się.

Kolejnymi nominowanymi odbierającymi podziękowania byli Aneta i Krzysztof Latusek, którzy jako „Para Doskonała” zostali docenieni za to, że zawsze wspólnie uczestniczą w zajęciach. Liliana Ładak, czyli „Fit Mama” według nominujących pomimo posiadania już dorosłej dwójki dzieci nadal wygląda jak nastolatka. „Kobietą Sukcesu” została okrzyknięta Teresa Baran, która dzięki intensywnej pracy i przy pomocy trenerów INFINITI schudła w ciągu pół roku ponad 35 kilogramów.

Kiedyś wybrałabyś tort, a dzisiaj wisienkę – takimi słowami z kolei gratulowała sukcesów Joannie Kliszcz jej trenerka Magdalena Kremer.

Małgorzata Nalepa, od lat związana z INFINITI, wnosząca swoją pozytywną energię i oferująca pomoc na każdym kroku, otrzymała wyróżnienie w kategorii „Przyjaciel INFINITI”.

Organizatorzy nie zapomnieli również o pracownikach. Specjalna nagroda trafiła na ręce Marty Bich, Sandry Bich oraz Iwony Winkiewicz za wyjątkowe oddanie w codzienne obowiązki oraz za pracę na rzecz rozwoju klubu.

W trakcie gali goście z zainteresowaniem obejrzeli dwa występy przygotowane przez INFINITI Lejdis ZAKSA Cheerleaders, a duże brawa za prezentację swoich umiejętności otrzymali członkowie Klubu Sportowego Koziołek z sekcji street workout. Po zakończonej gali przyszedł czas na zabawę, która trwała do białego rana.

INFINITI Fitness Club
Al. Jana Pawła II 58, Kędzierzyn-Koźle
Tel: 884 848 808


Materiał promocyjny

1 KOMENTARZ

Skomentuj