Uroczyście wypowiedzieli rotę ślubowania. Nowi funkcjonariusze w szeregach policji

5

41 nowych policjantów ślubowało na sztandar. I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Adam Tychowicz przywitał młodych adeptów, życząc im satysfakcji z pełnionej służby i sukcesów zawodowych. Teraz nowo przyjęci policjanci odbędą szkolenie podstawowe, po czym trafią do swoich jednostek macierzystych.

W sali imienia insp. Witolda Ludwikowskiego w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu, odbyło się ślubowanie nowych policjantów. Na uroczystości obecni byli ich przyszli przełożeni. Podczas uroczystości I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Adam Tychowicz złożył nowym funkcjonariuszom gratulacje i życzył sukcesów w przyszłej służbie. Z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich uczestników i panujące obostrzenia ślubowanie zostało podzielone. W pierwszej części ślubowało 21 policjantów, później kolejnych 20.

Po odbyciu 6-miesięcznego przeszkolenia podstawowego, nowi policjanci rozpoczną służbę w komendach powiatowych w: Kluczborku, Krapkowicach, Głubczycach, Strzelcach Opolskich, Kędzierzynie-Koźlu, Nysie, Brzegu, Prudniku, komendzie miejskiej w Opolu oraz Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Opolu. W Kędzierzynie-Koźlu służbę rozpocznie dwóch nowych policjantów.

Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Opolu

5 KOMENTARZE

  1. Kolejni co przyszli „odwalić” byle do emerytury. Niestety panowie i panie policjanci nadal Was ludzie nie poważają. Ale sami sobie na to zapracowali. Lenistwo i brak chęci pomocy społeczeństwu, a zwłaszcza dzielnicowi. Oni nie znają ludzi w swym rewirze i odwrotnie ludzie nie znają swego dzielnicowego. Brak wzmożonych nocnych patroli to wynik złej organizacji. Dzisiaj policjant to biurokrata ,a nie służba społeczeństwu. Co widać codziennie w Naszym „ukochanym mieście możliwości”….

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj