Ulica Reja zablokowana. Kolizja dwóch samochodów osobowych na Pogorzelcu

3

W sobotę przed godz. 20 w rejonie skrzyżowania ulicy Mikołaja Reja oraz ulicy Towarowej doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. 

Na miejsce skierowano funkcjonariuszy policji oraz pogotowie ratunkowe. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem terenowym poruszając się ulicą Mikołaja Reja od strony ulicy Kozielskiej, próbując ominąć remontowany na łuku fragment drogi najechał na przeciwległy pas jezdni, doprowadzając do zderzenia z volkswagenem. W pobliżu jezdni nie widnieją znaki wskazujące na wykonywane prace drogowe.

Osoby podróżujące volkswagenem, które zgłaszały dolegliwości zostały przekazane pod opiekę ratowników medycznych. Na czas prowadzenia działań droga była nieprzejezdna. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji, którzy wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 

3 KOMENTARZE

  1. Zostawić tak, podświetlić i ustawić kilka ławek i stolików do makao. I super atrakcja z drugiej strony wiaduktu.

  2. W tym miejciu w tym roku kilka razy byl remontowany ten fragmet..czy nie mozna porzadnie przeprowadzic i dokonac tam naprawy a nie co trzy tygodnie kopać. Przeczuwam ze nie dlugo znow w tym miejcu coś będą kopać. Pozdrawiam.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj