Ulica Mościckiego będzie zbudowana zupełnie od nowa. Inwestycja w Azotach

6

Mieszkańcu ulicy Mościckiego (dawniej Przodowników Pracy) od lat czekali na ten remont. Nawierzchnia drogi była w fatalnym stanie. W ramach trwającej inwestycji zostanie ona wybudowana zupełnie od nowa.

Remont ulicy połączony z wymianą sieci ciepłowniczej, wodociągowej i kanalizacyjnej trwa już kilka tygodni. Stara ulica praktycznie przestała istnieć. Prace budowlane na ul. Mościckiego pochłoną blisko 2 mln zł. Razem z nową nawierzchnią powstaną też chodniki i miejsca parkingowe, pojawią się nowoczesne latarnie ledowe. Zadanie sfinansuje urząd miasta razem z miejską spółką wodociągową. Zakończenie inwestycji planowane jest na sierpień.

6 KOMENTARZE

  1. Kiedy miasto zrobi coś dla osiedla Blachownia , wszak te ponad 100 firm z ul. Szkolnej czy Energetyków wpłaca do budżetu miasta ogromne pieniądze, chyba Blachownia jest drugim płatnikiem po Azotach a o nas się ciągle zapomina.

  2. A kiedy wreszcie kompleksowego remontu doczeka się również fragment ul. Pionierów na NDM (od RSM Chemik do skrzyżowania na wysokości Netto)? Czy w tym roku można na to liczyć?

    • to ja jedyny prawdziwy, jestem w gruncie normalny ale gdy mi się coś z PiS powiąże, np konie arabskie to wena sama przychodzi ;)

Skomentuj