Ulica Kłodnicka nieprzejezdna. Strażacy wypompowują wodę spod wiaduktu kolejowego

17

Ulewny deszcz spowodował kłopoty komunikacyjne w Kłodnicy. Wiadukt kolejowy w ciągu ulicy Kłodnickiej został zalany, ulica Kłodnicka chwilowo jest nieprzejezdna.

Na miejscu są druhowie z OSP Kłodnica, którzy wypompowują wodę spod wiaduktu. Policjanci zamknęli dojazd do wiaduktu, droga jest nieprzejezdna.

17 KOMENTARZE

  1. Eeee tam, lepiej wydac kilka milionow na kostke granitową przy Rynku w Koźlu niz jakis tam wiadukcik wyposazac w nowy sprzet do odwodnienia, tego nie widac, a przy Rynku ciemnoskorzy zadowoleni popluwają elegancko po bruku, a jak pada to wskazane jedzic okrężną drogą…nie mozna miec wszystkiego, za to mozna mieć „Miasto Możliwości” wiec mamy mozliwość jezdzic dookoła i niczym w PRL „jak jedno koło od traktora jest zepsute to do cholery są jeszcze trzy dobre!!! Mamy kila dobrych alternatyw a nawet „Alternatywy 4”

    • Zauważyłeś że przejazd pod tym wiaduktem jest bardzo obniżony w stosunku do nawierzchni jezdni i kanalizacji? Wytłumacz nam przeto jak wykonać odwodnienie na tyle sprawne by takie ilości wody w szybki sposób odprowadzić. Przyrównywnie sytuacji zalewania tego przejazdu w czasie gwałtownych nawałnic, do kostki granitowej na rynku, to lekkie przegięcie.

  2. To miastow razie wiekszego kataklizmu utopi sie we wlasnych gownach…wstyd o 60tys miasta prowadzi raptem 7 drog dojazdowych…strach pomyslec jak dojdzie do ewakuacji…..uuuuuuu. miasto mozliwosci.

Skomentuj