Ukradli kosmetyki warte ponad 2500 złotych. Policja publikuje wizerunek domniemanych złodziei

13

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sklepowej. Do przestępstwa doszło w połowie lutego 2019 roku w jednej z drogerii w Kędzierzynie-Koźlu. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem dwóch mężczyzn podejrzewanych o ten czyn. Wszystkie osoby mogące pomóc w ich zidentyfikowaniu, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr tel. 77 472 46 03.

Do kradzieży doszło 15 lutego, w jednej z drogerii w Kędzierzynie-Koźlu. Jak ustalili policjanci około godziny 17:00 do sklepu przyszło dwóch mężczyzn, którzy schowali do siatki kosmetyki warte ponad 2500 złotych. Po czym, nie płacąc za towar, szybko opuścili sklep.

Kradzież zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem mężczyzn podejrzewanych o tę kradzież.

Niezależnie od prowadzonych przez funkcjonariuszy czynności, zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które rozpoznają tych mężczyzn lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców kradzieży o kontakt telefoniczny z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod nr tel. 77 472 46 03.

Źródło: KPP Kędzierzyn-Koźle

13 KOMENTARZE

    • To, że w krótkim rękawku wszedł do drogerii 15 lutego, nie świadczy o tym, że to mors, tylko że drogeria MUSI być w Odrzańskich Ogrodach. Zastanawia mnie, czemu nie sprawdzą monitoringu parkingu podziemnego – do którego samochodu (w sensie – z jaką rejestracją) poszedł „mors”- gdzie zostawił wierzchnie okrycie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj