Ukradł rower z otwartego garażu. Pijany złodziej wpadł kilkanaście minut później

0

Kilkanaście minut po zgłoszeniu kędzierzyńsko-kozielscy dzielnicowi zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież roweru. Utracone mienie wróciło do właścicielki. 36-latek trafił do policyjnej celi. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, przed godziną 19:00 dyżurny kędzierzyńsko-kozielskiej komendy otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że z otwartego garażu znajdującego się na posesji został skradziony rower.

Dyżurny niezwłocznie przekazał te informacje wszystkim patrolom. Już po kilkunastu minutach dzielnicowi patrolujący osiedle Śródmieście zauważyli mężczyznę, który jechał na podobnym rowerze.

Zatrzymany do kontroli 36-latek był nietrzeźwy. Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie blisko 3 promile. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić skąd ma jednoślad. Przywieziona na miejsce pokrzywdzona, nie miała wątpliwości, że był to rower, który został jej skradziony.

Utracone mienie wróciło do właścicielki, a zatrzymany 36-latek spędził noc w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu zostaną z nim wykonane czynności procesowe. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Kędzierzyn-Koźle

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj