Jest podejrzany o kradzież prawie 7 tysięcy złotych i biletów. Mężczyzna nagrany przez monitoring

8

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy i biletów komunikacji miejskiej. Do przestępstwa doszło w grudniu 2019 roku na terenie Kędzierzyna-Koźla. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem osoby, która jest podejrzewana o ten czyn. Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr tel. 77 472 46 03.

Do przestępstwa doszło na początku grudnia 2019 roku. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu zostali powiadomieni o kradzieży pieniędzy w kwocie 6740 zł oraz biletów komunikacji miejskiej.

Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem mężczyzny podejrzewanego o tę kradzież.

Niezależnie od prowadzonych przez funkcjonariuszy czynności, zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które rozpoznają tego mężczyznę lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy kradzieży o kontakt telefoniczny z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod nr tel. 77 472 46 03.

8 KOMENTARZE

  1. Facet ma bardzo charakterystyczne lewe ucho. Widzę tu jeszcze jakby kolejowe spodnie (granat) i buty (dzióbki). Pierwszy peron czyli przyjechał ze strony Raciborskiej lub raczej wyszedł z drugiego budynku dworca (brak innych podróżnych) gdzie siedziby mają: PKP PLK (dyżurny ruchu), Przewozy Regionalne (maszyniści i kierownicy) oraz PKP Cargo (całe spektrum).
    Czuwaj.

  2. Pand 100 lat temu w Ameryce wymyślono plakaty z napisami WANTED i wysokimi nagrodami. Tam działało w 100% więc u nas zadziała. Wystarczy 1000 zł i żona go wyda.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj