Ugotuj obiad z senatorem Beniaminem Godylą. Aukcja dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

4

Dzisiaj rozpoczął się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku będzie zbierać środki na wsparcie dziecięcej medycyny zabiegowej.

W całym mieście będzie można spotkać wolontariuszy, kwestujących na rzecz WOŚP. Każdy z nas może wrzucić pieniądze do puszki lub skorzystać z coraz bardziej popularnych w ostatnich latach licytacji internetowych.

Wśród nich znajdziecie dwie aukcje wystawione przez senatora Beniamina Godylę, który przekazał zaproszenie do pałacu w Pawłowicach na obiad i na kolację, które zamierza samodzielnie przygotować dla zwycięzców.

Poniżej znajdują się linki do licytacji dla osób, które osobiście chciałyby przekonać, jak senator sprawdzi się w roli szefa kuchni.

Kolacja z senatorem:
https://allegro.pl/oferta/kolacja-z-senatorem-rp-beniaminem-godyla-8848957186?fbclid=IwAR11SHXojmX676eOPaxsn6wRT1kvEKeuF5h1kyXzxAzK2vppr_tach2JPkA Silesia Ring

Ugotuj obiad śląski z senatorem
https://allegro.pl/oferta/ugotuj-obiad-slaski-z-senatorem-beniaminem-godyla-8848705876?fbclid=IwAR0DTZX_1jL4WW43QihQLgywot_1x0fJpOPzj174V9xH0NefXydS-JtUjiQ

4 KOMENTARZE

  1. To pan senator powinien płacić za ugotowanie i zjedzenie z nim obiadu,to się należy naszym wyborcom którzy go wybrali na senatora z dobrą dietą senatorską.

  2. Zgłosił się jakiś naiwny? Sąsiad? Znajomy? Rodzina? Śmiechu warte. Ten pan sam powinien coś wrzucić, a nie jeść darmową, sponsorowaną obiadokolacjkę.

Skomentuj