Udane występy naszych lekkoatletów. Razem z trenerem i prezesem odwiedzili prezydent Nowosielską

1

Jakub Korejba wyrasta na gwiazdę polskiej lekkoatletyki. 19-letni zawodnik z Kędzierzyna-Koźla błyszczy na stadionach w całym kraju, zdobywając kolejne medale. Jego śladami podąża o dwa lata młodszy Tobiasz Mazur, który nie odstaje od ścisłej czołówki na najważniejszych imprezach sezonu. Utalentowani sportowcy spotkali się z prezydent Sabiną Nowosielską.

Okazją do wizyty w magistracie były ostatnie udane występy naszych miotaczy podczas mistrzostw Polski U20 w Radomiu. Jakub Korejba zdobył złoty medal w pchnięciu kulą oraz srebrny krążek w rzucie dyskiem. Tobiasz Mazur zajął kolejno ósmą i dziewiątą lokatę. Obaj sportowcy na co dzień są zawodnikami LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle i trenują pod czujnym okiem Adama Domina. Całej trójce w spotkaniu z włodarzem miasta towarzyszył prezes klubu Kazimierz Bodaszewski.

Przed Jakubem Korejbą teraz kolejne bardzo ważne starty. Niebawem weźmie udział w międzynarodowym meczu w Słowenii, zaraz po którym będzie szykował się do udziału w mistrzostwach świata U20 w Kolumbii.

1 KOMENTARZ

  1. Fajne chłopaki,tak trzymać.Nie poświęcać się na 100 procent sportowi,poznajcie fajną dziewczynę,jakies inne hobby.
    Sukcesów życze.Super.

Skomentuj