Tymczasowo otwarta ulica Gazowa. Pomimo braku ciężkiego sprzętu, droga wciąż jest placem budowy

3

Niebawem oddana zostanie do użytku wyremontowana ulica Gazowa w Koźlu. Pomimo braku obecności ciężkiego sprzętu, droga nadal jest remontowana, przez co zmotoryzowani muszą zachować szczególną ostrożność.

Prace na ulicy Gazowej realizuje firma K+D Budownictwo Sp. z o.o. na zlecenie starostwa powiatowego. Wykonawcy otworzyli drogę dla ruchu pojazdów. Z naszą redakcją skontaktował się mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla, który poruszając się samochodem uszkodził felgę.

– Droga jest otwarta, ale nadal niedokończona, asfalt po remoncie faluje jak fale na morzu, wielkie dziury w miejscach studzienek, zbulwersowała mnie ta sprawa bo na uskoku starej drogi z nową uszkodziłem felgę. Firma która była odpowiedzialna za remont już zajmuje się nową inwestycją w gminie Cisek – pisze czytelnik.

– Inwestycja, tak jak zapowiadaliśmy w poprzednim roku będzie dokończona jak tylko poprawią się warunki pogodowe, poprzednie nie pozwalały na zachowanie reżimu technologicznego. W rejonie ulicy Gazowej umieszczone zostały znaki, informujące o wykonywanych pracach. Na każdym remontowanym odcinku drogi musimy zachować szczególne warunki ostrożności – odpowiada Adam Lecibil, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu

3 KOMENTARZE

  1. Tak, tak! Ciekawy jestem czy studzienki zostaną podniesione? Na razie to większy tor przeszkód niż przed remontem. A swoją drogą mogli tymczasowo zrobić łagodniejsze zjazdy na remonowany odcinek aby kierowcy nie przecinali opon.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj