Tylu food trucków Kędzierzyn-Koźle jeszcze nie widział. Będzie kolejny zlot

5

Do Kędzierzyna-Koźla znów przyjadą furgonetki z jedzeniem. Organizator zapowiada, że ten zlot będzie rekordowy. Zmieni się też miejsce.

Food Trucki gościły w Kędzierzynie-Koźlu już trzy razy – dwa razy pod „Chemikiem” i raz podczas dni miasta. Za każdym razem cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wszystko wskazuje na to, że tak będzie również teraz. Zlot odbędzie się w nowym miejscu i w rozszerzonej formule. Furgonetek będzie więcej.

„Tym razem wydarzenie nabierze dużo większej formy. Pojawią się food trucki z całego kraju, serwując rarytasy kuchni tajskiej, japońskiej, tybetańskiej. Nie zabraknie też street-foodowych klasyków takich jak tex-mex czy kuchnia amerykańska. Mamy również przysmaki dla najmłodszych amatorów zlotów kulinarnych” – zapowiadają organizatorzy.

Zlot rozpocznie się w sobotę 28 kwietnia i potrwa do niedzieli. Food trucki rozstawią się przed kozielskim domem kultury. Towarzyszyć będzie im strefa piwa kraftowego i atrakcje dla dzieci.

 

5 KOMENTARZE

  1. Skąd takie informacje w artykule „serwując rarytasy kuchni tajskiej, japońskiej, tybetańskiej” – nic z tego nie było. Żadnej kuchni azjatyckiej! Znouw tylko burgery, ryba, langosze i meksyk. Piwo z Ząbkowic na otarcie łez :)

Skomentuj