Tylko co trzeci egzamin kończy się zaliczeniem. Najnowszy ranking szkół nauki jazdy z naszego powiatu

9

Czternaście szkół jazdy z terenu powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego znalazło się w najnowszym zestawieniu zdawalności przygotowanym przez starostwo powiatowe.

Prezentowane dane dotyczą zdawalności w pierwszym półroczu bieżącego roku. Kursanci przygotowywani przez szkoły nauki jazdy z terenu powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. W tym czasie przystąpili oni do 516 egzaminów teoretycznych i 1398 praktycznych, co oznacza blisko dwukrotny wzrost w stosunku do analogicznych danych z 2020 roku. Średnia zdawalność egzaminów teoretycznych wyniosła 62 proc., w przypadku egzaminów praktycznych wyniosła ona 32,7 proc.

Tak prezentują się wyniki uzyskane przez kursantów poszczególnych szkół z naszego powiatu:

UWAGA, KOLEJNOŚĆ NIE ZALEŻY OD WYNIKÓW ZDAWALNOŚCI. DECYDUJE NUMER OSK!

9 KOMENTARZE

 1. Jest to moj osobisty dramat. Kiedys prawie kazdy moj egzamin konczyl sie zaliczeniem, dzisiaj te kursantki jakos mniej chętne.

  • Pewnie za dużo bierzesz w łapę a na to drugie się nie godzą ;). Kiedyś wystarczył dobry alkohol jak wytoczył się z pod siedzenia egzaminatora Fiata 126p i prawko zadane.

 2. Dzięki za to info, bo od dawna szukam szkoły nauki na kat. C w Kędzierzynie lub najbliższej okolicy. Jak ktoś ma jakieś mądre rady odnośnie wyboru lepszej szkoły, to proszę pod spodem – chętnie poczytam.

 3. Tylko co trzeci..? Czesc z tych kursantow swiezo upieczonych, powoduje wypadki oraz kolizje drogowe z niewiedzy przepisow i bagatelizowania ich, to jest porazka !!

 4. Powiedzcie mi jaki interes ma egzaminator w tym, że kursant ZDA?
  Zdany kursant to dla egzaminatora strata. Leśny dziadek, stary milicjant, były policjant lub innej maści kwakwarakwa z wysoką emeryturą dorabia uwalaniem. Wziąć w naturze czy w gotówce trudniej, bo kamery im zamontowali.
  „Za mało pan patrzył w lusterko” – taki zasłyszany powód uwalenia mnie ubawił ostatnio najbardziej.

 5. Są tylko dwa wyjścia. Albo jest tak kiepskie przygotowanie kursantów, albo egzaminatorzy celowo są nastawieni by uwalić czyli ponowny koszt egzaminu.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj