Tydzień dla Kobiet w EMS Studio 25. Zniżki na karnety i mnóstwo nagród dla klientek

0

Już ponad pół roku temu w Kędzierzynie-Koźlu powstało EMS Studio 25, które prowadzi innowacyjne treningi z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni. Między 4 a 8 marca zaplanowano tam wyjątkowy Tydzień dla Kobiet. Do zgarnięcia będą fantastyczne nagrody od Studia EMS 25 i jego partnerów, o których przeczytacie w rozmowie z Kamilem Długaszkiem ze Studia EMS 25:

– Podobno zainteresowani klienci mogą skorzystać z darmowych zajęć zanim zdecydują się na zakup karnetu?

– Oferta treningów w Studio EMS 25 daje bardzo szybkie rezultaty i nie wymaga spędzania całych popołudni na siłowni. Metoda ta jest bardzo innowacyjna i potwierdzona badaniami. Pierwsze zajęcia są u nas całkowicie darmowe. Zależy nam na tym, żeby każdy mógł przyjść i sprawdzić, jak wygląda nasz trening i czy będzie z niego zadowolony. Pierwsze zajęcia trwają tylko 12 minut i gwarantuję, że każdy, kto zdecyduje się na udział, będzie zaskoczony efektem.

– Oprócz tego, że pierwsze zajęcia są darmowe, podobno przygotowaliście na najbliższy tydzień coś specjalnego dla wszystkich kobiet?

– Zgadza się. Wszystkie panie, które odwiedzą nas między 4 a 8 marca i postanowią skorzystać z naszej oferty, wezmą udział w losowaniu naprawdę atrakcyjnych prezentów. Nagrodą główną jest miesięczny catering dietetyczny, miesięczny karnet treningowy oraz zabiegi antycellulitowe. Oprócz tego do zgarnięcia będą wysokiej wartości bony na usługi fryzjerskie, kosmetyczne, masaże, bieliznę oraz zaproszenia na kolację do restauracji. Oprócz nagród rzeczowych podczas „Tygodnia dla Kobiet” będzie można też skorzystać ze specjalnych zniżek na zakup karnetów w naszym studio. Będzie to naprawdę wyjątkowy tydzień aby sprawdzić naszą ofertę.

– Proszę opowiedzieć, na czym polega nowoczesna metoda treningowa z wykorzystaniem systemu miha bodytec, na którym pracujecie w swoim studio?

–  Nasz wyjątkowy system stosowany jest w celu maksymalizowania efektu każdego odbytego treningu. System jest cały czas podłączony do ciała, a jego zadaniem jest elektrostymulacja mięśni podczas ćwiczeń. Nie jest to zwykły kolejny przyrząd treningowy. Aktywuje on mięśnie głębokie, a efekty takiego treningu odczuwalne są wyjątkowo szybko.

– Jakie zastosowanie ma trening EMS i jakich efektów możemy się spodziewać?

– Zastosowań tej metody jest całkiem sporo. Przede wszystkim wykorzystywana jest w sporcie, rekreacji, fizjoterapii i kosmetyce. Możemy z jednej strony liczyć na szybki rozwój mięśni bez obciążenia stawów, zwiększenie naszej siły i wydolności oraz możemy przyspieszyć odzyskanie sprawności po kontuzjach. Wiele osób korzysta z naszych treningów w celu zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej i redukcji masy ciała, dla zdrowia, zgrabnej sylwetki czy podniesienia sprawności sportowej. Trening EMS wpływa bardzo korzystnie na wszelkie problemy związane z kręgosłupem, ponieważ już nawet po dwóch sesjach treningowych możemy pozbyć się uciążliwych dolegliwości utrudniających nam codzienną aktywność. Kobiety korzystają z systemu, gdyż chcą poprawić wygląd pośladków, kończyn dolnych czy brzucha. Elektrostymulacja poprawia również jakość i napięcie skóry, co przejawia się w eliminacji tzw. „pomarańczowej skórki” – cellulitu.

 

– Podobno, co jest dosyć zaskakujące, wystarczy jeden krótki trening w tygodniu?

– Tak, to prawda. Wystarcza zaledwie 20 minut, jeden raz w tygodniu, aby czuć się dobrze i popracować nad wcześniej wspomnianymi dolegliwościami czy celami treningowymi. W dobie, gdy notorycznie borykamy się z brakiem czasu, jest to wspaniała możliwość, aby zadbać o siebie, poświęcając zaledwie 20 minut 1 raz w tygodniu. Na to każdy znajdzie czas. Przy każdym ćwiczeniu uaktywniamy aż osiem grup mięśniowych, stymulujemy do pracy mięśnie głębokie, a cały trening EMS pobudza średnio o 150 razy więcej skurczów mięśnia niż trening konwencjonalny. Dlatego nie ma żadnej potrzeby, aby odbywać więcej treningów z wykorzystaniem elektrostymulacji niż raz w tygodniu.

– W takim razie ta oferta może być skierowana do osób, które nie lubią spędzać dużo czasu na siłowni, bądź mają na co dzień mało czasu, aby zadbać o swoje zdrowie i swoją sylwetkę?

– Celem treningu EMS jest przyniesienie bardzo szybkich rezultatów przy stosunkowo niewielkim nakładzie czasu. Bardzo często odwiedzają nas klienci, którzy z braku czasu i z powodów rodzinnych czy zawodowych nie zdecydowali się bądź zrezygnowali z tradycyjnych ćwiczeń na przykład na siłowni. Tak jak mówiłem wcześniej, w naszym studio wystarczy dosłownie jeden trening w tygodniu. Każdy, kto zdecyduje się spróbować, będzie mógł zobaczyć bardzo szybkie rezultaty.

– Czy to prawda, że ta metoda treningowa jest wykorzystywana przez elity światowego sportu?

– Zgadza się. Sportowcy z pierwszych stron gazet korzystają z tej formy treningu. W zawodowym sporcie liczą się efekty, a stosując miha bodytec rezultaty są naprawdę bardzo szybko zauważalne. Z tego systemu korzystają na przykład zawodnicy Bayernu Monachium, PSG Handball, czy najszybszy człowiek na ziemi Usain Bolt.

– Czy są jeszcze jakieś informacje, o których osoby zainteresowane takim treningiem powinny wiedzieć?

– Myślę, że ważną informacją jest jeszcze to, że taki trening jest naprawdę dla każdego bez względu na wiek. Wykonujemy tutaj naprawdę proste, podstawowe ćwiczenia, a nasz system pozwala nam odnieść bardzo dobre rezultaty. Oprócz tego nieoceniona jest opieka trenera personalnego, który nie tylko prowadzi trening, ale który przede wszystkim potrafi dostosować parametry urządzenia EMS do każdego klienta. Treningi prowadzimy też indywidualnie, więc jeśli ktoś liczy na dyskrecję i komfort psychiczny podczas ćwiczeń, to na pewno z naszej oferty będzie bardzo zadowolony

Na bezpłatny pierwszy trening można zapisywać się pod numerem telefonu: 576374587.                                                                                      

EMS Studio 25
Kamil Długaszek
Ul. Złotnicza 1-3 Kędzierzyn-Koźle
Tel. 576374587                                                                                 
Facebook

Publikacja promocyjna

Skomentuj