Twoja firma w dobrym miejscu. Korzystna oferta wynajmu nieruchomości na terenie Grupy Azoty ZAK S.A.

1

Od lokali biurowych po duże hale produkcyjne i magazynowe – Grupa Azoty ZAK S.A. ma korzystną ofertę wynajmu nieruchomości dla firm o różnym profilu działalności.

Na terenie spółki obecnie działalność prowadzi około 80 dzierżawców i właścicieli. Nieprzypadkowo wybrali właśnie tę lokalizację. Nieruchomości znajdujące się na terenie nadzorowanym przez Grupę Azoty ZAK S.A. mają dostęp do wszelkiej infrastruktury – sieci dróg, rozbudowanej infrastruktury kolejowej, a nawet drogi wodnej wraz z portem. Ulica Mostowa, przy której znajduje się firma, łączy się bezpośrednio z drogą wojewódzką nr 408 prowadzącą z Kędzierzyna-Koźla do Gliwic oraz autostrady A4, co stanowi istotny element dla transportu lądowego.

Nieruchomości mają dostęp do wszelkich mediów – także przemysłowych, takich jak para – oraz sieci teleinformatycznych. Teren jest ogrodzony i strzeżony przez całą dobę. Przemysłowe otoczenie i sąsiedztwo innych firm umożliwia korzystne prowadzenie niemal każdej działalności.

Sprawdź aktualną ofertę wynajmu nieruchomości na terenie Grupy Azoty ZAK S.A.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub ustalenia terminu wizji obiektów, prosimy o kontakt:

telefoniczny: +48 77 481 2118 lub 723 186 856,

mailowy: geodezja.zak@grupaazoty.com.

Szczegółowa oferta znajduje się na stronie internetowej Grupy Azoty ZAK S.A. – zak.grupaazoty.com w sekcji „Ogłoszenia”.

1 KOMENTARZ

  1. Rudery, które nadają się tylko do wyburzenia. Natomiast człowiek roku dzięki któremu zakład ma najwyższą trawę w swojej historii (mogę tylko przypuszczać iż planuje z niej w końcu sprzedawać siano) chce je wynająć ??

Skomentuj