Twardziele podtrzymali tradycję. Dwóch śmiałków spłynęło lodowatą Odrą

12

Nie wystraszyła ich lodowata woda i nie zniechęciła trwająca pandemia Twardzielem jest się bez względu na wszystko.

Koronawirus ograniczył liczbę uczestników tegorocznego „Spływu Twardzieli” ale całkowicie go nie powstrzymał. Kilkunastokilometrowy odcinek Odry wpław pokonało dwóch śmiałków. Na kozielskim szkwale finiszował Janusz Tyka i Artur Rafa.

12 KOMENTARZE

  • A ile ci ubyło? Dobrowolnie nie wszedłbym do tak zimnej i brudnej wody, ale kompletnie nie przeszkadza mi taka aktywność w wykonaniu osób, które to lubią i robią nie pierwszy raz. Btw. zaglądanie do nie swojej kasy nie czyni cię osobą ciekawą życia.

   • Widać że jesteś z tym związany więc nie będziesz uczciwie podchodził do zagadnienia.
    A jeśli chodzi o finanse to również nie powinieneś się wypowiadać bo nie wiesz czy nie można było za te pieniądze zrobić coś dobrego.

     • Jeżeli zrobili to za swoje – ok. Lecz jeśli z jakiś dotacji – publiczne pieniądze to wówczas mam pretensje bo można było spożytkować je
      w inny sposób. A moje pieniądze to moja prywatna sprawa. Poza tym ja takich fanaberii nie mam a to różnica. Jeśli ty tego nie zauważasz proszę się zgłosić do okulisty.

     • W artykule nie pisze o żadnych dotacjach. Nie pisze o żadnych przynależności do klubów, stowarzyszeń itp. Nie ma żadnych banerów reklamowych. Oznacza to, że panowie zrobili to za swoje zarobione prywatne pieniądze. Zatem to ich prywatna sprawa na co wydają, a nie twoja. Dla ciebie być fanaberie. Zatem napisz o swoim hobby (zainteresowaniach), o ile masz jakikolwiek. To ocenimy, czy to fanaberie.

     • Pokaż w którym miejscu w tekście jest napisane że nie należą do klubu czy to za prywatne pieniądze ? Bo nazwa tej imprezy to: „Spływu Twardzieli” a wiec ktoś to organizuje i finansuje. Ktoś ich zabezpiecza a przecież nie za darmo więc skończ mydlić oczy.

 1. 7mm neopern i do tego 7mm kamizelka ? nawet nie poczuli zimnej wody . my w takim stroju nurkujemy w 5 stopniowej wodzie po 45 minut .

Skomentuj