Turystyczny pociąg retro w Kędzierzynie-Koźlu. Ludzie zwiedzają tak całą Polskę. WIDEO

11

Przez Kędzierzyn-Koźle przejeżdżał turystyczny pociąg retro „Beskid” relacji Wrocław-Bielsko-Biała. To coraz popularniejszy sposób zwiedzania Polski. Nie tylko dla  pasjonatów kolei. Materiał wideo:

11 KOMENTARZE

  1. Droga redakcjo fajnie by było następnym razem napisać że będzie przejeżdżał a nie że przejeżdżał i podać datę kiedy to pójdę zobaczyć na żywo a nie tam dajecie jakiś kiepski materiał wideo

    • Dokładnie! Zazwyczaj pozostaje nam oglądanie zdjęć. Szanowna redakcjo, może warto pomyśleć o cotygodniowym przeglądzie ciekawych wydarzeń kulturalnych z okolicy?

    • Wcześniejsza informacja jak najbardziej. Setki mieszkańców wyległyby z domów i marszem gwiaździstym z każdej z dzielnic pojawiłyby się na dworcu, aby zamanifestować solidarność z pasażerami tego składu. Wspólne odśpiewanie pieśni „Góry, nasze góry”, i odprowadzenie wzrokiem ruszającego pociągu, zakończyłoby tą wspaniałą manifestację historyczno-patriotyczną.

  2. TurKol z Poznania organizuje przejazdy turystyczne caly rok, przejazd Wroclaw-Bielsko Biala mialby sens w przypadku tam i spowrotem. Dlatego tak niska frekwencja !!

  3. Mieszkańcy Kędz-Kożla w czasie panowania „komuny”mieli stałe połączenie z Wisłą w soboty i niedziele odjazd 7.10 a wyjazd z Wisły ok.17.10 przyjazd do K-K ok.19.20.Tak było za „komuny”!!!A ja się pytam:Komu to pezeszkadzało!A może tak my mieszkańcy,wymusimy na p.Prezydent S.Nowosielskiej aby postarała się o przywrócenie połączenia kolejowego Kędzierzyn-Kożle-Wisła!

Skomentuj