Turniej tenisowy i konferencja prozdrowotna. Baba Cup w Kędzierzynie-Koźlu

0

W sobotę 4 sierpnia w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się Ogólnopolski turniej Baba Cup. Organizatorzy zapraszają na trybuny, a już dzisiaj do udziału w konferencji prozdrowotnej.

Kędzierzyn-Koźle dołączył do grona kilku miast, w których w tym roku rozgrywany jest prestiżowy turniej tenisowy Baba Cup.

– To wyjątkowy dzień dla wyjątkowych kobiet – zapraszamy nie tylko do uczestnictwa w zawodach, ale i do wspólnego kibicowania. Na kortach kędzierzyńskiego klubu pojawią się zawodniczki z całego kraju więc będzie można obejrzeć naprawdę kawał dobrego tenisa – zaprasza wszystkich do uczestnictwa Wiesława Bandurowska, organizatorka turnieju.

Turniej zostanie rozegrany w sobotę, natomiast dzisiaj na godzinę 19.00 organizatorzy zapraszają wszystkie mieszkanki Kędzierzyna-Koźla i okolic na otwartą i darmową konferencję poświęconą tematyce zdrowotnej dla kobiet. Swój wykład na temat profilaktyki choroby wieńcowej przedstawi dr n. med. Janusz Prokopczuk, a dr Ryszard Pakuło opowiadać będzie o możliwościach zapobiegania chorobom onkologicznym.

 

Skomentuj