Trzymiesięczny areszt dla uciekiniera z kozielskiego komisariatu. Grozi mu kilkuletnia odsiadka

8

Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla 17-letniego Aksamira K. Nastolatek 27 maja uciekł z komisariatu przy ulicy Racławickiej, a kilka dni wcześniej uczestniczył w bijatyce, która miała miejsce na ulicy Targowej.

Aksamir K. w miniony piątek został doprowadzony do Sądu Rejonowego w Kędzierzynie-Koźlu. Prokurator wnioskował o trzymiesięczny areszt dla 17-latka.

– W piątek sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Aksamir K. przyznał się do obydwóch czynów. Potwierdził, że 27 maja uciekł z komisariatu. Miał świadomość, że ciąży na nim obowiązek pobytu w młodzieżowym ośrodku wychowawczym, ale nie chciał tam przebywać – opowiada prokurator Stanisław Bar, rzecznik prokuratury okręgowej w Opolu.

Za udział w bójce o charakterze chuligańskim grozi mu kara do 4,5 roku, zaś samouwolnienie zagrożone jest karą pozbawienia wolności do dwóch lat.

8 KOMENTARZE

  1. KOMPROMITACJA policji,ci policjanci którzy do dopuścili do tej skandaliczno-komediowej sytuacjii powinni być w trybie NATYCHMIASTOWYM ZWOLNIENI z policji cała Polska się z nich śmieje!

  2. Ciapaty pleas don’t break me heart by zaśpiewał kolega Popek,a ja myślę że dobrą bojówkę wystarczy tam wysłać i wysiedlić przyciemnionych z miasta na obrzeża jakiejś wiochy(jak na Słowacji np)i byłby spokój z nimi

Skomentuj