Trzy nowe przypadki koronawirusa w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim

3

Opolski urząd wojewódzki poinformował w piątek rano o 11 nowych przypadkach koronawirusa w regionie. Wśród nich znajduje się trójka chorych z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Nowe zakażenia w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim dotyczą dwóch mężczyzn w wieku senioralnym oraz kobiety w wieku średnim. Wszyscy chorzy zarazili się lokalnie. Kobieta i jeden z mężczyzn przebywają na kwarantannie domowej, drugi z panów trafił do szpitala w Kędzierzynie-Koźlu.

Nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie opolskim (piątek, 3 kwietnia, godz. 10:00):

Przypadek nr 79, kobieta w wieku średnim, powiat kędzierzyńsko-kozielski, przebywa na kwarantannie domowej. Stan dobry. Transmisja lokalna.

Przypadek nr 80, mężczyzna w wieku średnim, powiat opolski, przebywa na Oddziale Zakaźnym Szpitala Wojewódzkiego w Opolu. Stan dobry. Transmisja lokalna.

Przypadek nr 81, mężczyzna w wieku senioralnym, powiat oleski, w kwarantannie domowej, stan dobry. Transmisja lokalna.

Przypadek nr 82, kobieta w wieku średnim powiat oleski, w kwarantannie domowej, stan dobry. Transmisja lokalna.

Przypadek nr 83, kobieta w sile wieku, powiat oleski, w kwarantannie domowej, stan dobry. Transmisja lokalna.

Przypadek nr 84, kobieta w sile 20, powiat oleski, w kwarantannie domowej, stan dobry. Transmisja lokalna.

Przypadek nr 85, mężczyzna w wieku senioralnym, powiat kędzierzyńsko-kozielski, w kwarantannie, stan dobry. Transmisja lokalna.

Przypadek nr 86, kobieta w wieku średnim, powiat strzelecki, w kwarantannie, stan dobry. Transmisja lokalna.

Przypadek nr 87, mężczyzna w wieku średnim, powiat strzelecki, w kwarantannie, stan dobry. Transmisja lokalna.

Przypadek nr 88, mężczyzna w sile wieku, powiat strzelecki, hospitalizowany na Oddziale Zakaźnym Szpitala Wojewódzkiego w Opolu. Transmisja lokalna.

Przypadek nr 89, mężczyzna w wieku senioralnym, powiat kędzierzyńsko-kozielski, hospitalizowany w szpitalu monoprofilowym w Kędzierzynie-Koźlu. Transmisja lokalna.

3 KOMENTARZE

  1. Jak rozumiem transmisja lokalna pochodzi od osoby,która już jest ujęta w ewidencji zainfekowanych ? Chciałbym też wiedzieć czy wśród osób zakażonych w naszym powiecie znajdują się te,które przyjechały ;Lotem do domu;

Skomentuj