Trzej kędzierzynianie zatrzymani z narkotykami. Mieli mefedron, amfetaminę i marihuanę

0

Blisko 50 gramów narkotyków znaleźli funkcjonariusze z Kędzierzyna-Koźla przy trójce mieszkańców miasta. To efekt policyjnego nalotu, do którego doszło w czwartek, 12 maja.

W wyniku działań operacyjnych mundurowi ustalili, że w jednym z garaży na terenie miasta mogą być przechowywane narkotyki. Gdy policjanci weszli do pomieszczenia, zastali w nim trójkę mężczyzn w wieku od 23 do 38 lat.

– W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli pochowane w garażu oraz odzieży mężczyzn kilka woreczków wypełnionych białymi kryształkami, białym proszkiem oraz zielonym suszem. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazało się, że zabezpieczone substancje to mefedron, amfetamina i marihuana – relacjonuje podkomisarz Magdalena Nakoneczna, rzecznik prasowy policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Cała trójka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi im kara do trzech lat więzienia. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 50 gramów narkotyków.

Skomentuj