Trwają zapisy do „Zawziętego Kozła” – pierwszego biegu z przeszkodami w Kędzierzynie-Koźlu

4

Wilcze doły, wirujące ringi, wiszący most oraz przeprawa przez rzekę. Między innymi takie atrakcje czekają na uczestników i kibiców pierwszego biegu OCR organizowanego w Kędzierzynie-Koźlu. Śmiałkowie zmierzą się na dystansie ponad 5 kilometrów na którym organizatorzy rozmieszczą kilkanaście przeszkód.

– Zawodnicy wystartują w czterech kategoriach: Elita, Open, For fun oraz Kids – mówi Katarzyna Szarek z działu organizacji imprez sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Turystyki w Kędzierzynie-Koźlu. – Dla zaprawionych w bojach i dobrze przygotowanych zawodników mamy serię Elita, natomiast dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z biegami przeszkodowymi polecam serię Open i For Fun. 

Start i metę biegu przeszkodowego pod nazwą „Zawzięty Kozioł” zaplanowano w sławięcickim parku 21 sierpnia 2022 r. W zawodach będą mogły wziąć udział także dzieci na specjalnie dla nich przygotowanym mini torze przeszkód. Zapisy do zawodów dostępne pod linkiem: https://time-sport.pl/bieg/6919?fbclid=IwAR2WJvlnNGI7qX-4Df6vCFB_LbVET0liEbwhvE4BDH3OrSzc0AeHnzjLouU. Tylko do końca czerwca obowiązywać będzie wpisowe w niższej wysokości. Więcej szczegółów na temat tego wydarzenia na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

4 KOMENTARZE

  • To mają być biegi w warunkach ekstremalnych – wokół Ryneczku-Patelni. ?

   Ale przyznaję, że coraz bardziej zaciekawia mnie jakby nowa nazwa tego betonowego Rynku ? ??
   Bo tubylcza ludzkość CORAZ częściej używa nazwy – „Patelnia Sabinki” !!! ?

   Chociaż, z tego co wiem, to przecież NIE pani Sabinka zmajstrowała tę betonową PATELNIĘ ???
   Tylko jakieś dziwne i POrąbane geniuszki od głupawych budowli ekstremalnych ???

   Ale najważniejsze jest to, że całe PełO jest zachwycone TAKIM odtwarzaniem „historycznego” wyglądu ?? miasteczka NIE-możliwości??

   Kurde!! ???
   W tej sytuacji, to mosze tysz zacznie mi sie POdobać taka chistoria Matołkowa – w wersji Matołkowego POstępactwa ?

 1. proponuje trasę: ul. 1 Maja, Damrota tam sobie nogi połamią. I nie trzeba żadnych przeszkód przygotowywać !

Skomentuj