Trwają zapisy do XII Biegu Koziołków. Ważna data dla planujących start w zawodach

0

Wielkie ściganie ulicami Koźla odbędzie się w sobotę, 28 maja. Uczestnicy będą mieli do wyboru dystans 5 i 10 kilometrów. Tak jak w poprzednich latach w ramach imprezy odbędą się zawody nordic walking oraz zawody dzieci i młodzieży.

Najprostszą drogą do wzięcia udziału w zawodach są zapisy drogą elektroniczną (kliknij, aby przejść). Do 28 kwietnia za udział w zawodach zapłacimy 60 złotych, po tym czasie opłata wzrasta do 80 złotych, a w dzień startu wyniesie ona 100 złotych. Ważną datą jest 13 kwietnia – osoby, które do tego czasu zgłoszą swój udział, po zaznaczeniu w formularzu rozmiaru koszulki, będą pewne otrzymania wybranej koszulki.

Tak jak w poprzednich latach, trasa biegu poprowadzi ulicami kozielskich osiedli. Uczestnicy biegu na dystansie 5 kilometrów będą mieli do pokonania jedną pętlę, startujący na dystansie dwukrotnie wyższym trasę biegu pokonają dwukrotnie. Dla komfortu biegaczy, w tym roku start zaplanowano na godzinę 18. Szczegóły dotyczące tegorocznej edycji imprezy można znaleźć na wydarzeniu FB.

Skomentuj