Trwa rekrutacja wolontariuszy do sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kędzierzynie-Koźlu

44

Trwa rekrutacja w ramach 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zgłaszać można się także do sztabu w Kędzierzynie-Koźlu. Nie warto zwlekać, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Zarejestrować można sie na stronie WOŚP https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

*PEŁNOLETNI – konto zakłądacie sami i rejestrujecie się samodzielnie.
*NIEPEŁNOLETNI – konto zakłada i rejestruje Was rodzic lub prawny opiekun.

Przygotujcie cyfrowe zdjęcie w formacie JPG lub JPEG o rzdzielczości minimalnej 600 px x 800 px. Wystarczy selfie z telefonu! Zróbcie je w jasnym pomieszczeniu, bez nakryć głowy, ozdób, przesadnych filtów. Tak, jakbyście robili zdjęcie do legitymacji.

Załóżcie konto (potrzebny adres email). Dokładnie i bezbłędnie wypełnijcie pola formularza. Wybierzcie nasz sztab o numerze 3393, Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu. Na akceptację zdjęcia będziecie musieli trochę poczekać. Do kilku dni po rejestracji skontaktujemy się na podany numer telefonu.

Jeżeli napotkacie problem – dzwońcie 881 030 545 lub piszcie lukasz.galus(małpa)mok.com.pl

Instrukcja krok po kroku:
Wejdź na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl.
Rozpocznij zakładanie konta w aplikacji iwolontariusz korzystając z przycisku „załóż konto” (w wypadku niepełnoletnich konto zakłada prawny opiekun!).
Nad polami formularza znajduje się informacja, że zarejestrować się może wyłącznie osoba pełnoletnia (Treść: “Aby założyć konto, musisz mieć ukończone 18 lat” / “Nie masz jeszcze 18 lat? Kliknij tutaj, aby zapisać się przez konto opiekuna”).
Wypełnij formularz, zapoznaj się z klauzulą RODO, następnie kliknij „Załóż konto”.
Na podany przez Ciebie adres e-mail właśnie wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą założenie konta. Zaloguj się do swojej poczty i kliknij link potwierdzający.
Po kliknięciu w link aktywacyjny otworzy Ci się strona powitalna iwolontariusza ze ścieżką wyboru: wolontariusz / rodzic / firma.
Po założeniu i potwierdzeniu konta przejdziesz na stronę rejestracji.
Wybierz ścieżkę WOLONTARIUSZ
Wypełnij formularz – dane, które musisz przygotować do prawidłowego wypełnienia formularza: zdjęcie wolontariusza (min. szer. 600px, min. wys. 800 px., jpg), PESEL, imię, nazwisko, data urodzenia, numer telefonu, kraj, kod pocztowy, miasto, ulica, numer domu, numer lokalu, szkoła lub miejsce pracy.

W formularzu w kroku „Wybór Sztabu” zobaczysz okienko do wpisania Sztabu. By wyszukać Sztab w Twojej okolicy, możesz wpisać nazwę miejscowości lub numer Sztabu (ID), jeśli go znasz. W tym miejscu możesz też wykorzystać TOKEN. Na koniec, zapoznaj się z klauzulą RODO i kliknij „Wyślij”.

Nasz Sztab ma numer 3393.

44 KOMENTARZE

 1. Otwarło się zdjęcie. Na nim trzy dziewczyny dzierżące coś w rękach. Nim się zorientowałem, że to wolontariuszki wośpi, już zacząłem się bać że to nowa piekarnia jedynie słusznej marki.

 2. Durniu jeden nie widzisz ile sprzętu trafiło do naszego szpitala ,wstyd mi tylko że tak mało mieszkańcy wrzucają nawet w porównaniu z ościennymi gminami.

 3. Większość krytykujących i bluzgających tu to wyznawcy PISu, ciemnota ,która nie uszanuje niczego co nie jest związane z sektą Rydzyka, kościołem i PISem. Mają już od lat zapisane w głowach te same slogany wulgaryzmy jakby byli podłączeni pod jeden komputer matkę którym steruje jegomość niskiego wzrostu pełen nienawiści ale z kotem. Tak wyglądają tzw. katolicy – kłamstwo i obłuda nic więcej. Żaden z tych osobników nie dał i nie da na WOŚP. Mało tego opluwają i obrzucają „łajnem” coś co jest szlachetne i robione przez ludzi i dla ludzi. Nie rozumiem czemu w was tyle złości i nienawiści. Karmicie tym wstrętnym zachowaniem wszystkich i wszystko. Nikt od was nie oczekuje byście uczestniczyli w tym ale przynajmniej nie obrzydzajcie…. I módlcie się by wielu z was lub waszych rodzin nie musiało korzystać ze sprzętu WOŚP.

  • Widać po tobie platfusie język miłości do bliźnich. Liczyłeś wszystkich, że twierdzisz, że większośc? Raczej innych przygłupów widać w tv jak chodza i rzucają wulgaryzmami. Coś ci się podupcyło w czaszcze.

    • Coś ci się pokolebało Bronek. Jesteś za cienki w pasie platfusie na dyskusje jakieś. Widac tych cymbałów non stop w tv jak rzucają wulgaryzmami. Coraz większa plama im odbija. Zmień zródło informacji. Za dużo sieczki w tvnazi się naoglądałeś. Ty plujesz wymiocinami. Znalazł się mr kulturalny. 😆 😅 😂 🤣

     • Pokolebało ? A co to za słowo ? Wszędzie te brednie bazgrasz. Nie wiem komu się popieprzyło analfabeto po czwórce i to wieczorowo bo nawet pisać ćpunie nie potrafisz. Jeśli chcesz zobaczyć cymbała spójrz w lustro. Jeśli ja jestem cienki platfus to ty beczka łoju pisiorze. Plamę to ty dałeś pewnikiem twoi starzy się za ciebie teraz wstydzą że coś takiego spłodzili. Plama im odbija, mr kultury 😆 😅 😂 🤣 – kretyn i analfabeta ! Widać że sieczkę masz zamiast mózgu i dlatego brak ci kultury ,a nie przepraszam ty nie wiesz co to znaczy.
      Żyj sobie w tym świecie ciemniaku i nadal słuchaj radio-ma-ryja i tvpis/trtrwam i nie bazgraj tu nic bo i tak ci to nie wychodzi i w ogóle jesteś nudny. Tu mogą pisać ludzie normalni a nie taka patologia jak ty.

 4. Nie wiesz co to za słowo to do książek i do nauki smaruj a nie bzdurami się zajmujesz capie. Nie trzeba patrzeć w lustro jak się taką mędę ja ty widzi codziennie. Ciesz się smarku, że siedzisz przed klawiaturą. Od rodziny wara platFiucie, bo cię będa zdrapywać ze ściany jak tapetę. Wyzywać się możesz z kolegami oszołomie ale rodzina jest nietykalna. Jesteś zwykłym śmieciem, na którego szkoda nawet sie zeszczać. Imbecyl dał kulturalny pokaz. Jak ktoś pisze o czyjejś rodzinie to jest najgorszym prymitywem. Zobaczymy gilu jak będziesz tańczył w duecie. Ty możesz sobie słuchac swojego guru ryżego i anormalnej lamparcicy. Pewnie po tych wulgaryzmach sie zaliczasz do tych normalnych ale chyba inaczej. Patolog się znalazł. Szkoda wymiocin na takiego parcha. Wytrzyj gila spod nosa razem z mlekiem, wypierdź trzmiela i patrz przed siebie, żebyś się nie potknął o własne sznurówki.

  • a nie bzdurami się zajmujesz, a nie to, a nie tamto.
   Ty koleś najpierw naucz się składni, a potem pisz tu jak to opanujesz.

   • A nie leję na plewy jeszcze dopisz. Zaraz nauczę cię składni pytonie, to bedziesz poskładany jak koszula. Nie będziesz mówił komuś gdzie masz pisać. Ty możesz sobie pisać patykiem po piachu jak się nudzisz. Obudził się i głupa rżnie.

 5. Śmieszny jesteś koleś, a jakie bogate słownictwo. Gdzieś zdobył je; z koleżkami w melinie czy w kryminale ?
  Od razu widać że jełop z pod krzyża. Dresik pałka bejzbolowa i nic w / na pustej łepetynie. Brawo PISory są z ciebie dumni że w swych szeregach takiego patriotę dzierżą. Więcej takich PISmanów. Powinni jeszcze uszyć wam mundurki koloru kału z czerwoną przepaską na ramieniu. Bo się nic nie różnisz i twoi kompani od tamtych
  w trakcie II w.ś. Dla mnie jesteś zero absolutne i na pewno nie będę się poniżał do twego niskiego patologicznego i prymitywnego poziomu.

  • że jakby wiedziała, że ma przed sobą takiego wała, to by sie nie wygłupiala i dawno cię olała. A co do śmieszności to bijesz wszystkich na forum w tej kwestii. 😆 😅 😂 🤣. Najlepiej puścić pawia na takie coś 🤮, choć szkoda rzygowin.

  • …i odrazu ocipiałam. Sama nie wiem dlaczego. Chyba jestem jeszcze głupsza, ale co poradzić, jak nie ma się gdzie leczyć.

 6. Mr Ambroży jakoś ci się ułoży, jak waść trochę pochędoży. Po przeczytaniu twoich wypocin widać, że to mniej niż – ∞.

 7. Do redakcji KK24 chyba czas abyście zareagowali na wypisywanie idiotycznych i obraźliwych treści pod artykułami. Osobnik ten sam nic nie wnosi jeśli chodzi o tematykę poruszaną w danym artykule. Lecz wypisuje obraźliwe i wulgarne słowa, ośmiesza komentujących. Czas by redakcja zajęła się tym procederem który uprawia ten upośledzony osobnik. A jeśli to nie pomoże trzeba to będzie zgłosić na policję jako przestępczość internetową.

  • Tutaj wielu osobników wypisuje głupoty i by musieli połowe z nich odciąć od internetu. Dopiero były manifestacje i nikomu to nie przeszkadzało, jak leciały wyzwiska na każdym kroku a władze miasta przyklaskiwały. Wtedy to była dobra zabawa. Już nikt nic nie pamięta. Ludzie biorą przykład i szybko się uczą. Przecież to było normalne zachowanie i tak zachwalali to w tv. Wręcz określano to jako bohaterstwo. Może najpierw ukarać Lamparcicę za wyzwiska, kopanie i plucie na policjantów. A ci co chodzą mimo zakazu zgromadzeń i rzucają wulgaryzmami są dalej bezkarni i jeszcze zarażają ludzi.

   • Jak chcesz komentować to masz do tego prawo ale nie zniżaj się do poziomu upolityczniania wypowiedzi i do tego nazywanie jakieś osoby lamparcicą – szczerze nie wiem kto to jest. Lecz z treści sam jesteś hipokrytą. Tematem tego artykułu nie jest polityka a rekrutacja na wolontariuszy szlachetnej instytucji jakim jest WOŚP.

    • Jak chcesz kogoś pouczać to masz do tego prawo ale radze zaczerpnąć trochę informacji w danym temacie. Jak nie wiesz kto to jest, to nie odpisuj tylko po to, żeby coś napisać. Włącz sobie tv obejrzyj,to się dowiesz kto ma taką ksywę. Ja jej nie wymyśliłem. Albo znajdź artykuły w internecie i poczytaj. To taka miła pani, która ma bardzo ubogi zasób słow i jest zawsze bardzo grzeczna i przyjazna tam gdzie pokaże. Tyle w tym wątku.

     • Lamparcica zwierze należące do kotowatych inaczej samica lamparta.
      A może tobie po głowie chodzi Prostytutka męska ( bo chyba nie jednak neologiczny „prostytut”) to także symptomatyczne zjawisko społeczne świadczące swoje usługi przede wszystkim nawet zdecydowanie starszym od nich; ogarniętych bieżącą chcicą kobietom o wdzięku połowicy BREDZISŁAWA względnie szefowej Strajku Kobiet – ksywa LAMPARCICA. Obrzydlistwo Fuj !
      Nie wiem co ty za telewizje oglądasz ? Ale jednak to nie jest tematem tego artykułu więc skończ tą swoją propagandę. Jeszcze raz przypominam że tematem tego artykułu nie jest polityka a rekrutacja na wolontariuszy szlachetnej instytucji jakim jest WOŚP.

     • Przestań już rznąć głupa człowieku, bo nie chce mi się odpisywać na te dyrdymały n-tą ilośc razy. Widocznie to babsko jest dla ciebie autorytetem to gratuluję. Dla mnie to dno. Znajdź sobie zajęcie jak ci się nudzi a jak szukasz znajomych, to zmień forum. Przypominać to możesz dziaciakom, żeby umyły zęby. Szkoda, że innym nie przypominasz przy każdym artykule o czym mają pisać. Wujek dobra rada się znalazł. Bez odbioru.

     • Głupem to chyba ty jesteś cwaniaczku. Wymieniasz jakieś osoby które mnie nie interesują do tego kompletnie nie na temat. Pomyliłeś fora. Znajdź sobie takie gdzie będą tacy kretyni wypisywać swoje wypociny polityczne.

     • Nie pisałem do ciebie tylko do Patrycji, to po piewrwsze. Sam przyczepiłeś się jak wrzód na tyłku, więc zluzuj zwieracze i nara. A od kretynów to sobie wyzywaj znajomych. Za cienki w uszach jesteś. Dopiero internautka pisała o chamstwie i wyzwizkach i mamy następnego orła. Zadzwoń na telefon zaufania i sobie porozmawiaj z kimś o swoich problemach.

     • Tak sobie czytam i się zastanawiam skąd w tych ludziach tyle jadu. Przestań wyzywać innych piszących na forum chuliganie, jak za takiego się uważasz. Nie nauczyli cię kultury? To na szkolenie się zapisz. Gość odpisał komu innemu a ty go atakujesz i rzucasz wyzwiska jakieś. Chyba fora pomyliłeś. Wylewasz swoje frustracje i się na innych się wyżywasz. Zacznij od siebie. Brak słów.

     • Anka, tak ? A może jesteś mężczyzną, który najpierw wypisuje to co powyżej ,a później zwracasz uwagę dla zmylenia, co ? Ale do rzeczy, jeśli już zwracasz komuś, że brzydko się wyraża to sama/sam bądź w porządku bo trzeba by było przeczytać wszystkie (tu przynajmniej w tej kolumnie) wpisy ,a dopiero zwracać komuś uwagę. Bo teraz hipokryzja przez ciebie przemawia. Jeden klnie ,a drugiemu wytykasz to.
      A jeśli chodzi o to co wypisują to rzeczywiście chamstwo.

     • Dobrze się czujesz? Masz jakąś fobię chyba. Proponuję się udać do specjalisty albo oglądać mniej filmów. Żegnam.

 8. Widzę że wiele osób już ma dość maślaka i prowadzonej przez niego pisowskiej propagandy. Podpisuję się pod tym żeby obraźliwe komentarze usuwać. Nie ważne czy jego, czy czasem moje. Make peace not war. Redakcjo kk24 zareagujcie.

 9. I dalej mnie obrażasz. Zbastuj, bo się będziesz tłumaczył w innym miejscu. Jak masz jakiś problem to inaczej to załatwimy. Szkodnik sie przyczepił do człowieka jak rzep do tyłka. Szkoda słów na takie dno. Zabawę sobie znalazł i ludzi wyzywa i obraża.

   • Może się pan ode mnie odpier….ć myster Jaszczuk, cytując klasyka z „07 zgłoś się”. Niczego nie udaję. Może jeszcze sam siebie wyzywam, bo nie mam co robić? Przestań się ośmieszać. Do porucznika Columbo jeszcze ci trochę brakuje. Proponuję skorzystać z usług dwóch detektywów z PO – Jonasza i Strzelby. Chyba biuro detektywistyczne już założyli. Co ich pokazują to jest dobra zabawa i kupa śmiechu. Tyle w tej kwestii.

Skomentuj