Trwa dobór do służby w kędzierzyńsko-kozielskiej policji. Terminy i podstawowe wymagania

14

Z nowym rokiem, nowe wyzwania, plany i zamierzenia zawodowe. Na pewno są tacy, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego lub dopiero rozpoczynają życie zawodowe. To dla nich Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu przygotowała ofertę służby w policji. 

Wśród wymagań stawianych przed kandydatami do służby w policji znajdują się m.in. co najmniej średnie wykształcenie, niekaralność, dobry stan zdrowia i uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Służba w policji jest dla ludzi, którzy chcą nieść pomoc drugiemu człowiekowi i realizować się w formacji umundurowanej. Każdy kto zdecyduje się na taką ścieżkę zawodową może liczyć na stabilne zatrudnienie, wysoki poziom nauczania i możliwość doskonalenia zawodowego, a także awansowania w stopniu i na stanowisku.

Policjanci mają również prawo do dodatkowych świadczeń takich jak dofinansowanie do urlopu, zwrot kosztów dojazdu czy ekwiwalent za umundurowanie. To także możliwość przejścia na emeryturę po 25 latach służby. Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony BIP KPP Kędzierzyn-Koźle.

Terminy przyjęć do służby w Policji na 2022:

 • 7 marca
 • 7 czerwca
 • 2 sierpnia
 • 19 września
 • 29 grudnia

Służbę w Policji może pełnić:

 • obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
 • który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
 • korzystający z pełni praw publicznych;
 • posiadający co najmniej średnie wykształcenie;
 • posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych;
 • podległy szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu

14 KOMENTARZE

 1. Co wy gadacie idioci?
  Trochę szacunku dla służb w naszym powiecie,bo działają bardzo skutecznie.
  Straż Policja pogotowie dbają o nasze zdrowie i bezpieczeństwo.
  Zastanów się zanim coś napiszesz i zostaw te powiązania z polityką.

  • Widziałem na własne oczy jak pod PKP zakłócali protesty kobiet – wtedy jeszcze nie bili kobiet pałkami teleskopowymi. Podręcznikowa milicja.

  • Ciekawe jak będziesz śpiewał jak ci oprawcy w mundurach potraktują ciebie albo kogoś z twojej rodziny jak Igora Stachowiaka czy Tomasza Komendę albo Bartka z Lubina czy Dmytra Nikiforenko

  • Już chyba nikogo to nie dziwi. PiS zakończy się jak PRL. Za jakiś czas nikt nie będzie słuchał wyjaśnień pana Ciarki, nikogo nie będzie obchodzić to że mieli rozkaz pałować kobiety z czarnymi parasolkami. Dzisiejszym „milicjantom” też pewnie kiedyś zmniejszą emerytury za to że bezrefleksyjnie służyli Kaczemu reżimowi. Po co zarabiać w policji tyle co można zarobić w Lidlu czy jakiejś fabryce…

   • Dział fantastyczny jest w innej części forum platfusie. PlatFerma już się dawno zakończyła więc nie ujadaj jak burek na widok kości. Martw się lepiej o największego szkodnika Polski – wodza ryżego, bo gdzie jadaczki nie otworzy to się ośmiesza i kompromituje.

 2. Przecież piszą jakie warunki powinne być spełnione. Wyzwiska są nie na miejscu i świadczą o twoim poziomie umysłu. Być może, że do nierobów nie należysz, bo twój ślad obszczekiwania można tu znaleźć na każdej stronie.

 3. Poszukiwani są pewnie zastępcy tych gamoni z radiowozu nr 405 prewencja o których trąbiły wszyskie media we wrześniu 2021 roku. Po tym jak nagranie z ich wyczynem, wyprzedzanie na przejsciu dla pieszych grzaniu po mieście służbowym bolidem bez swiateł błyskotek tlumsczenie się nakoniecznej rozsławieniu miasta możliwości i jej pożal się boziu garnizonu polucji- obejrzało ok. Pół miliona osób w internacie. Tvn24 pewnie parę milonów tubylców z nad Wisły. Co z gamoniami? Dostali po kwicie 1000 zyla i poszukali nowej roboty? Piraci drogowi z kędziorkowa w mundurkach. Jak kartofle. Szukacie nowych kowboys?

Skomentuj