Transporty koordynowany przez kędzierzyńskie starostwo dotarł do szpitala we Lwowie

3
Do Wojewódzkiego Szpitala Klinicznego we Lwowie dotarły już materiały medyczne z Kędzierzyna-Koźla. Do wyładunku ruszyli też medycy, dla których każda partia leków czy opatrunków jest teraz pilnie potrzebna. Leki trafią także oddzielnym transportem do szpitala w Charkowie. To kolejny transport darów skoordynowany przez kędzierzyńskie starostwo powiatowe.
Wcześniej palety z najpotrzebniejszymi materiałami przyjechały na teren powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego od naszych partnerów po stronie niemieckiej. Na przystani w Koźlu odbył się ich przeładunek.
– Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję, za współorganizację transportu, pomoc na miejscu, siłę, odwagę i determinację w niesieniu pomocy – mówi wicestarosta Józef Gisman.
Zdjęcia ze Lwowa możecie zobaczyć na Facebooku powiatu, gdzie relacjonujemy najważniejsze wydarzenia związane z akcją humanitarną.

3 KOMENTARZE

  1. Pomagać trzeba ale mądrze. Jeśli my się wyprztykamy ze wszystkiego to jak będziemy pomagać ? Polska za dużo wzięła na siebie a zwłaszcza na barki obywateli. Czeka nas wielka bieda. Wszystkim się urwie nawet tej Warszawce. Tylko czy ludzie zrozumieją to ? Czy przewartościują swe życie ? No cóż czas pokaże…

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj