Transport lokomotywy okiem pasjonata. Kędzierzynianin pięknie sfilmował całą operację. WIDEO

13

Szymon Szajda to kędzierzynianin zafascynowany koleją, który filmowo dokumentuje swoją pasję. Doskonałą okazją na kolejny materiał okazał się transport kędzierzyńskiej lokomotywy, która jako pomnik stanęła w Śródmieściu. Nocna operacja w spowitym mgłą mieście robi niesamowite wrażenie. Zobaczcie sami:

13 KOMENTARZE

 1. Coś pięknego nic dodać nic ująć po prostu mistrzostwo świata. Dziękuję pomysłodawcy w swoim imieniu i w imieniu zmarłego mojego ojca który miał okazję jeździć takimi lokomotywami A co za tym idzie i ja jako syn miałem okazję wiele razy tej przyjemności zasmakować będąc gościem na kilka minut odwiedzając taty w pracy . Jeszcze raz dziękuję

 2. Piękny parowóz chodź wolałbym by był w muzeum. Jest brak pewnych elementów jak: osłony na silnikach parowych -blachy, pod przednią czołownicą brak zgarniaczy i na tejże czołownicy powinny być zderzaki.
  Za ok 5-10 lat trzeba będzie zrobić remont. Ciekawe czy miasto wówczas to zrobi ?

 3. Swietny filmik, a swoja droga p Szymon moglby nakrecic krotki reporaz o Porcie w kozlu i tej nieszczesnej bocznicy kolejowej, mysle ze trzeba o tym pamietac i miec slad dla przyszlych pokolen. wyglada na to ze budowa portu zostanie przeniesiona do Elblaga??

 4. Gmina KK jest zadluzona,zaciaga kredyty- Nie zapewnia podstawowych potrzeb mieszkancow,m.in.:
  -dbanie o stan srodowiska naturalnego (benzen,smog itp.)
  -niedostateczna ilosc miejsc w zlobkach i przedszkolach
  -wyludnianie sie miasta
  -nieprawidlowosci w przetargach i konkursach
  -inwestycje budzace kontrowersje
  -brak nalezytej troski o zabytki-
  W zamian tego funduje mieszkancom drogie zabawki

Skomentuj