Transmisje spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów na ekranie kina Helios

0

Transmisje Ligi Mistrzów po raz kolejny zagoszczą na ekranie kina Helios w Odrzańskich Ogrodach. W najbliższy wtorek i środę na dużym ekranie będzie można obejrzeć spotkania ćwierćfinałowe.

Zapraszamy widzów na porywające transmisje najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na świecie! UEFA Champions League po raz kolejny zagości na ekranie naszego kina.

Skład wielkiego finału Ligi Mistrzów rozstrzygnie się już wkrótce, na ekranach kin Helios! Wraz parterem – Telewizją Polsat, Helios będzie transmitować wybrane mecze od fazy ćwierćfinałowej, czyli od 9 kwietnia, aż do finału, który rozegrany zostanie 1 czerwca na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie. Chociaż nikt jeszcze nie wie, kto zagra w wielkim finale, to po przebiegu dotychczasowych rozgrywek pewne jest to, że nie zabraknie sportowej walki do samego końca!

Najbliższe transmisje:

16 kwietnia, godz. 20:45     Juventus Turyn – Ajax Amsterdam

17 kwietnia, godz. 20:45     Manchester City – Tottenham Hotspur

Przed nami sportowe emocje na najwyższym poziomie! Helios zaprasza wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na brawurowe, sportowe spotkania! Bilety są już dostępne w kasach kina lub na stronie:

 https://www.helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/Aktualnosci/Szczegoly/id/6748/Liga-Mistrzow-UEFA-na-wielkim-ekranie

Skomentuj