Tragiczny wypadek pod Raciborzem. Zginął pasażer hondy na kędzierzyńsko-kozielskich tablicach rejestracyjnych

13

Do tragicznego wypadku doszło w środę kilka minut po godz. 11 na drodze krajowej nr 45 w pobliżu miejscowości Czerwięcice. Na miejscu interweniowały wszystkie służby oraz prokurator.

Jak wynika ze wstępnych informacji, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – hondy na kędzierzyńsko-kozielskich tablicach rejestracyjnych oraz volkswagena z Raciborza.

– Kierująca hondą z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia czołowego obu pojazdów – relacjonuje oficer prasowy raciborskiej policji .

Pojazdem marki honda podróżowała kobieta z mężczyzną. Kobieta samodzielnie wydostała się z pojazdu. Zakleszczonego pasażera wydobyli strażacy. Natychmiast podjęto próbę reanimacji poszkodowanego. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Drugim pojazdem podróżowała rodzina z dwójką dzieci. Podróżujących volkswagenem przetransportowano do szpitala, w tym mężczyznę w stanie ciężkim.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga może być zablokowana przez kilka godzin.

13 KOMENTARZE

    • Taki jesteś kozak w internecie?Zdajesz sobie sprawę że ktoś z rodziny gdzie wydażyła się tragedia może to czytać i cierpi?
      Tak Cie to bawi?
      Komentarz o pierogach przemilcze ,bo średnio związany z tematem artykułu🤦‍♀️

  1. Nie wolno komentować trolli. Ignorować. Troll żywi się Waszą uwagą a to zwykła kanalia. Serdeczne wyrazy współczucia dla poszkodowanych ich bliskich.

Skomentuj