Tragiczny wypadek motocyklisty w Bierawie. Nie żyje 18-letni mężczyzna

13

W niedzielę około godziny 18.20 przy ulicy Ottona Steiera w Bierawie doszło do tragicznego zdarzenia z udziałem 18-letniego motocyklisty.

Kierowca jednośladu jechał drogą wojewódzką nr 425 od strony Lubieszowa. Na łuku drogi 18-latek stracił panowanie nad motocyklem, zjechał z jezdni i uderzył w betonowe ogrodzenie posesji. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego i policję. Ciężko ranny 18-latek został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

– Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń 18-latek zmarł. Policjanci pracujący na miejscu przeprowadzili niezbędne czynności, obecnie trwa ustalania szczegółowych okoliczności wypadku. Kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem – informuje mł. asp. Damara Rippel-Kopeć z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Zmarły 18-latek był mieszkańcem powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

13 KOMENTARZE

  1. Tak sie kończy zabawa małolatów bez uprawnień na sprzęt. Przestroga dla innych nieodpowiedzialnych uczestników ruchu drogowego. Nie raz giną niczemu nie winne przypadkowe osoby przez takich właśnie ..

  2. Brak słów, wyprzedzał mnie zaraz przed Bierawą. Jechałem 100, on ze 140, rzucało mu motor na koleinach. Pomyślałem sobie, że za chwilę będzie gdzieś leżał, i co? Wjeżdżam do Bierawy a on lezy…był przytomny, czekałem przy nim do przyjazdu Policji. Sam nie wiem czy go żałować czy nie. Dobrze, że nikt akurat nie szedł chodnikiem, przez który przeleciał…

  3. Jakie to kurwa smutne, brak mózgu przerodził się w tragedię, współczuje teraz jego rodzicom którym gówniarz teraz biedy naklepał. Żal…

Skomentuj