Tragiczny finał wypadku na Żabieńcu. Nie udało się uratować 80-latka, który spadł z drabiny

0
Przed godziną 14 ratownicy podjęli decyzję o przetransportowaniu poszkodowanego 80-latka do szpitala w Opolu. Chwilę później jego stan znacznie się pogorszył. mężczyzna zmarł niedaleko swojego domu.

Trwająca kilkadziesiąt minut akcja reanimacyjna 80-letniego mężczyzny, który dziś po godzinie 13 spadł z drabiny, zakończyła się niepowodzeniem. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniać będą policjanci pod nadzorem prokuratora.

Do wypadku doszło około godziny 13 na terenie jednej z posesji przy ulicy Agrestowej. Podczas prac budowlanych w jednym z domów jednorodzinnych z drabiny spadł starszy mężczyzna. W wyniku upadku z wysokości kilku metrów 80-latek doznał rozległych obrażeń. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe.

Akcja reanimacyjna mężczyzny trwała kilkadziesiąt minut. Po jakimś czasie na łące przy ulicy Jagiellońskiej wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Podjęto decyzję o transporcie poszkodowanego do szpitala w Opolu, ale po chwili stan mężczyzny uległ pogorszeniu. Ostatecznie 80-latek zmarł kilkanaście metrów od własnego domu.

Już po wypadku na miejscu zdarzenia zjawili się policyjni technicy, którzy pod nadzorem prokuratora będą starali się ustalić szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku.

Skomentuj