Tragiczne skutki wypadku na drodze wojewódzkiej nr 408. Kierowca ciężarówki zmarł w szpitalu

5

Lekarzom nie udało się uratować życia 29-letniego kierowcy ciężarówki, który pod koniec listopada spowodował wypadek na drodze wojewódzkiej nr 408 w okolicy Goszyce.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 25 listopada, w okolicy Goszyc. Kierowca samochodu ciężarowego stracił panowanie nad pojazdem i zjeżdżając z drogi z impetem uderzył w drzewo. Wstępne ustalenia wskazywały, że przyczyną wypadku mogło być urwanie koła zapasowego, które zablokowało koła w naczepie ciężarówki.

Poszkodowany kierowca doznał rozległych obrażeń i został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Walka o jego życie trwała ponad dwa tygodnie, niestety nie udało się go uratować. 29-latek zmarł w piątek, 11 grudnia.

5 KOMENTARZE

  1. Prokurator powinien wykastrować właściciela tej drogi za stan nawierzchni. To samo, jako wolontariusz, robiłbym kierowcom – zarówno osobówek, jak ciężarowców – za sposób jazdy po tych OS’ach, w szczególności tych w firmowych vanach, ale tych debili z uwzględnieniem ich potomstwa, do dwóch kolejnych pokoleń.

    • No akurat na tym odcinku aż tak fatalnej drogi nie ma. Tu ewidentnie była nadmierna prędkość. Dobrze, że nie jechało nic z przeciwka bo mogliby zginąć niewinni ludzie.

Skomentuj