Tragiczna śmierć starszego mężczyzny. Jego ciało odnaleziono w budynku gospodarczym

6

Służby ratunkowe zostały wezwane wczoraj do jednej z miejscowości w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. W budynku gospodarczym przy domu odnaleziono zwłoki starszego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło we wtorek, chwilę po godzinie 8 rano. – Zostaliśmy powiadomieni o ujawnieniu zwłok 90-letniego mężczyzny. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy wykluczyli, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie – informuje komisarz Magdalena Nakoneczna z kędzierzyńsko-kozielskiej policji.

Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, starszy mężczyzna popełnił samobójstwo.

6 KOMENTARZE

  1. Na bank miał covida. Sekcje powinni zrobić jeszcze raz, albo do skutku az wyjdzie ze miał.covida. jest to jedyna choroba na która umieramy w ostatnim czasie :) a poważnie to szkoda człowieka, ale wiek ładny

  2. To raczej niecodzienne zważywszy aktualną plagę nastoletnich samobójstw w tej krainie intelektualnych starców i prawicowych homofobów.

  3. Polacy przodują w samobójstwach w Europie, z czego to wynika?? Nie mam przekazu dnia, a na Nowogrodzkiej kazali mi spadać na drzewo z takimi pierdołami, Prezes jest zajęty cementowaniem koalicji.

Skomentuj