Tragedia w kościele. Kobieta zmarła podczas mszy świętej

26

W niedzielę, 21 lutego podczas mszy świętej w kościele św. Eugeniusza de Mazenod na osiedlu Pogorzelec doszło do tragicznego zdarzenia. Kobieta zmarła podczas nabożeństwa.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kobieta zasłabła podczas mszy świętej. Na miejsce pilnie skierowano załogę pogotowia ratunkowego oraz policję. Pomimo podjętej reanimacji, kobiety nie udało się uratować. Na miejscu pracują funkcjonariusze, którzy wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

26 KOMENTARZE

  1. Na pewno nie na covid, gdyż jak wiemy na Krupówkach i w kościołach zarazy nie ma mimo że pękają w szwach i nikt nie trzyma dystansu.

  2. Bez nicka -masz rację, kościoły pękają w szwach, a księża nie reagują, władza nie reaguje -widziałem osobiście-mówią ze w hipermarketach dużo ludzi, ok ale tam nie śpiewają, nie modlą się! Jeszcze komunia do ust -ci księża są nie powazni

  3. W Koźlu główne drzwi zamknięte, z lewej strony wejście, nie widać ile w środku. Ludzie grupkami wchodzą, wychodzą.
    Zero wietrzenia

  4. Chcesz iść do kościoła to idziesz do kościoła, chcesz iść do galerii to idziesz do galerii, a jak chcesz jechać na Krupówki to jedziesz na Krupówki i na tym polega wolność, więc po co to komentować nie ma złotego środka dla wszystkich. Pozdro.

  5. Byłem ostatnio na pogrzebie dobrego znajomego, to co ludzie wyprawiają w kościele kaszlając, kichając, nastawiając Dziuba do komunii a później obsciskujac się na cmentarzu to zgroza… Ludzie opamiętajcie się puki nie jest za późno.

  6. Mateuszu, ja zostałem,bo nie mogę pozwolić ,by moje dzieci wychowywaly się np w miejscu zwanym Holandią.Nie wszyscy w Polsce schamieli.Nie wszedzie stare pudło typu lampart ma wplyw na nasze dziewczyny.Uciekając ,zostawiasz miejsce takim ćwokom jak Tomek i np Kiłbasowa.

Skomentuj