Toyota nie ustąpiła pierwszeństwa volkswagenowi. Kolizja osobówek w Koźlu

11

We wtorek kilkanaście minut przed godziną 12 doszło do kolizji na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Piastowskiej w Koźlu. Na miejscu interweniowała policja oraz załoga pogotowia ratunkowego. 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń służb pracujących na miejscu zdarzenia, mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Toyota, jadąc od strony ulicy Piastowskiej, nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie poruszającej się Volkswagenem ulicą Chrobrego, chcącej skręcić w ulicę Piastowską. Doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Na miejsce została wezwana załoga pogotowia ratunkowego, która przebadała kierujących. Nie wymagali oni opieki medycznej. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych z pojazdów. Na skrzyżowanie został wezwany zarządca drogi, który zneutralizuje zagrożenie. Na miejscu pracuje policja, która wyjaśnia szczegółowe okoliczności zdarzenia.

11 KOMENTARZE

  1. Debek wstaw nagranie to przyznam Ci rację, ale jak temat jest o stluczce dwóch samochodów to czytając reportaż, liczę na zdjęcia tych dwóch samochodów właśnie. Wszystkie te informacje na tym kk 24 stały się coraz bardziej beznadziejne.

Skomentuj