To ostatnia szansa, by w dwa lata zrobić maturę. ZSTiO rekrutuje do liceum dla dorosłych

16

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu prowadzi dla absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia i Zasadniczej Szkoły Zawodowej, nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

Nauka jest bezpłatna i trwa 2 lata. Zajęcia rozpoczynają się 25 września o godz. 15.30 i będą prowadzone w piątki oraz soboty, co 2 tygodnie. Ukończenie szkoły umożliwia uzyskanie wykształcenia średniego oraz świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego.

To ostatnia szansa, aby zdać maturę w dwa lata – od przyszłego roku nauka będzie prowadzona w trybie trzyletnim. Więcej informacji w sekretariacie szkoły, tel. 77 481 22 09 i na www.zstio.net

16 KOMENTARZE

 1. Szkoły dla leserów. Jak można opanować materiał szkoły średniej w dwa lata i do tego eksternistyczne. Poziom musi być żenujący. Dramat.

  • Po co ci technikum do kopania rowów ? Zresztą teraz i tak jesteś bezrobotny ,bo cie wywalili i zamkneli te twoje roboty drogowe .o które tak płaczesz od paru miesięcy pod różnymi nickami !!

   • Co zafajdańcu mało ci a może mnie zaczniesz prześladować ? Może użyjesz mojej nazwy tępyH. Branice gnojku na ciebie czekają tam cie przypną i nie będzie klawiaturki.
    No wymiociny zamiast mózgu pozostaną…. Co tym razem nabazgrzesz ?

   • Ciekawe kto tu pod czyim nickiem ? Bo jak na razie ,a wiec od paru miesięcy to ty piszesz te pierdoły pod mym nickem. Jak widać cały czas śledzisz internet, a więc z tego wynika ,że jesteś regularny leser do tego złośliwy, prymitywny i debilowaty…. Nigdy nie będziesz mną boś za cienki. Ponieważ masz totalną pustkę pod kością zwaną czaszką więc nie dziwię się ,że do ciebie nic nie dociera. Jeśli masz coś do mnie możemy się spotkać w realu by rozwiązać problem, bo chyba go masz ?

 2. Przepraszam, ale jaki jest sens by ktoś mający świadectwo ukończenia ZSZ czy jak to teraz nazywa się szkołą branżową i pracuje jako robotnik wykwalifikowany w danym zawodzie robił takie liceum, po którym ma tylko wykształcenie średnie ogólne, no z maturą. Chyba bardziej przydane jest technikum, gdzie taka osoba będzie mogła podnieść wykształcenie ale i kwalifikacje. Takie liceum mogło by być pomocne dla osób dorosłych z wykształceniem podstawowym. Niestety takich osób pracujących fizycznie jeszcze jest sporo i to do nich powinna być ta oferta.

 3. Mając magistrze ukonczoną szkołę średnią, bez matury,mozna kontynuować naukę w policealnych placówkach .Po co natłok magistrów pożal się Boże,a opiekun ludzi starszych nie potrebuje tego wielkiego tytułu,by fachowo opiekować się twoją babcią.

 4. Naukę w LO wydłużono, i słusznie do 4 lat, a ci tu ją skracają do 2. Kompletna bzdura i paranoja! Dorzućcie do tego, że i magistra im zrobicie w 1,5 roku. Tłumy będą walić drzwiami, oknami i kominami.

 5. Drodzy komentujący,
  Ponieważ w ostatnim czasie w dyskusjach wciąż pojawiają się wątki dotyczące posługiwania się nieswoimi nickami, informujemy, iż jest możliwość założenia konta w serwisie https://pl.gravatar.com/ w celu uzyskania indywidualnej miniaturki – później, przy zamieszczaniu komentarza, należy posługiwać się adresem e-mail użytym podczas rejestracji,
  Redakcja.

Skomentuj